Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hűtőládát szeretnék utazáshoz...

Hűtőládát szeretnék utazáshoz venni ajándékba a páromnak, milyet javasoltok?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá sajnos és nem tudom melyiket rendeljem meg neki.

Ha megkérdezném őt biztos mondaná, de 2 hét múlva lesz a szülinapja úgyhogy tuti nem mondom meg neki!! Mert akkor azt mondja ne vegyek semmit. Mindig ezt mondja, ami rosszul esik nekem, mert én szeretem meglepni és már régen mondogatta de jó lenne, mert sokszor utazik vagy ha kirándulunk akkor is jó lenne.


Na de a KÉRDÉSEM az lenne milyet vegyek, melyik megbízható?

Illetve nem tudom manapság milyenek vannak, de ami szüleimnek van az olyan, hogy az akut kell a tetejébe berakni. De úgy láttam van manapság kábeles is, jól láttam? Az jobb? Az ilyen szivargyújtós megoldás?

Bocsi nagyon nem értek hozzá. Köszönöm, ha leírjátok, hogy mennyiért és melyik oldalról és milyet lenne érdemes hosszú távra venni.


Egy olyan méretre gondoltam amibe azért kicsivel több minden belefér mint 1 zsugorvíz. Köszi a válaszokat és javaslatot!



2021. szept. 3. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan elektromos van, amelynek a tetejében van a hűtőegység, hálózatról és szivargyújtóról is működik. Kempingezni járunk vele, jégakku nélkül is 10-12 fokot tart.
2021. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes erre terelni a beszélgetést és finoman kipuhatolni milyet szeretne. Így biztosan azt kapná amit szeretne.

Az meg ne essen rosszul, hogy azt mondja ne vegyél semmit. Ez normális dolog. Az én férjem is mondja. Na és? Úgy is azt csinálok amit akarok. Megveszem ha akarom. Érdemes akkor kikérdezni amikor még szülinap sehol és beszél arról a tárgyról amit szeretne, akkor nem gyanús. De most is simán kikérdezheted.

2021. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Na de mire használná? Mi a partra szoktuk levinni nyaraláskor, ott nincs szivargyújtó :). De ha meg sátorozni jár, és nincs fagyasztó, akkor a jégakkuval nem megy semmire.

Egyébként a miénk egy ilyen legolcsóbb gagyi, amibe jégakkut lehet rakni, és elég jó hideg szokott maradni délutánig. Vannak nagy, lapos jégakkuk, én ezeket szeretem mert könnyebb mellé pakolni, de ízlés dolga.

Személy szerint olyat még nem láttam, amibe egy zsugorvíz beleférne, de ennek nem is látom értelmét. Vannak hátizsák fazonok is most már, nyáron volt csomó féle az Aldiban meg a Lidlben.

2021. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát mondtam neki az ötletet és nem tetszik neki:( azt mondta majd azt veszünk együtt jövő nyáron:( ahj. Pasiknak annyira nehéz bármit is adni.
2021. szept. 4. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!