Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ayia Napa októberben?

Ayia Napa októberben?

Figyelt kérdés
Tervezünk egy utazást október közepén Ciprusra,azon belül is Ayia Napa az úticél. Valaki volt már ott ősszel? Mire számítsunk időjárás,programok,turisták szempontjából?

2021. szept. 12. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Az idő jó, még a tenger is meleg. Az éttermek ha jól tudom október végéig vannak nyitva, de a szórakozóhelyek már lehet nem lesznek. Nyilván kevesebb lesz az ember.
2021. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát már kicsit változékony, a tenger is hűvös, de legalább nem lesz akkora tömeg.
2021. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én november végén voltam, akkor már azért nem volt strandidő, de napon még jó idő volt és a tengerben is lehetett fürödni. Az október közepe szerintem még oké.
2021. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne viccelj. Én november elején szoktam menni és eddig nem volt olyan, hogy ne tudjak fürdeni

Az éttermek közül van ami nyitva van egész évben, tehát éhen nem maradsz.

Turista kevesebb lesz (most az úgy nevezett Kovid miatt), alapvetően mindig vannak Cipruson

2021. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Most jöttem onnan, a tenger 25 fokos, a levegő 30 körüli, éjszaka sem ment 23 alá. Azon a vidéken a nissi-beach a legjobb, bár én jobban szeretem a nyugisabb helyeket, mert utálom a tömeget, de két-három órát még én is kibírtam.
2021. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Jelenleg Larnacaban vagyok es nagyon meleg van tenger kellemes
2021. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!