Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet utazgatni a...

Hogyan lehet utazgatni a világban?

Figyelt kérdés

Annyira elnézem,hogy sok magyar utazgat össze vissza ha a facebookot nézem ha az instagramot ez erre amaz amarra,van aki alig ér haza már indul is máshova.Hogyan lehet ezt megvalósítani mert szerintem minimálbérből nehezen.Valami blogot kéne írni vagy ilyesmi?Mert azt nézem sokan blogot írnak vagy mlm-eznek vagy valami más alternatív dolgot csinálnak ami bejött nekik és van belőle bőven pénzük.Ha nő lennék és mondjuk a meztelen képeimet mutogatnám valószínű már utazgatnék is a világban :)

De lehet én sosem utazok majd csak a kis szaros munkában a szaros kis fizetésből majd abból döglök meg és örülhetek ha leszaladok vidékre 12km-re lévő másik városba?



2021. okt. 6. 22:03
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
19%
A facebookon, főleg az instán mindenki igyekszik a legjobb formáját mutatni. De a valóság sokszor ettől nagyon távol áll. Nem látunk bele mindenkinek az életébe, nem tudjuk miből finanszírozzák ezt. Van olyan, mint ahogy írod, hogy blogot/vlogot vezet, és ha kellően sokan követik akkor ebből el tudja tartani magát. Ehhez kell egy bizonyos személyiség típus, aki élvezi azt, hogy minden lépését közzé teszi. Én pl ezt nem tudnám csinálni, irtózom attól hogy idegenek nézzék a mindennapjaimat, éppen ezért nem is irigylem őket, mégha az utazás része nekem is tetszik a dolognak. De van akit a gazdag szülők támogatnak. Ez van, ez ellen nem lehet tenni, el kell fogadni, hogy vannak akik jobb anyagi helyzetben vannak már születésük pillanatában, mint mások 20 kemény munkával töltött év után. Harmadik lehetőség, hogy a munkája miatt utazgatnak sokat, pl menőbb filmesek, fotósok... Talán a színészi irány az, ahol a legjobb lehetőséged van folyton utazgatni, persze ez megint inkább az extrovertált embereknek kedvez. Ha valaki tud még egyéb lehetőséget arra én is kíváncsi lennék
2021. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Igazán nem akarlak lelombozni, de VAN "utazás" kategória.

Nem ott kellene ezt kérdezni?

2021. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
75%

"sok magyar utazgat össze vissza ha a facebookot nézem ha az instagramot ez erre amaz amarra,van aki alig ér haza már indul is máshova"


Valamit nagyon nem értesz. A világ működését, a szociális média működését. Az emberek működését.

Amit te látsz, az nem "sok ember". Amit te látsz, az pár ember. Pár ember, aki megengedheti magának, aki tisztességesen vagy tisztességtelenül előteremtette a rávalót - és fontosnak érzi, hogy irigykedjenek rá a hozzád hasonlók, akik nem látnak messzebb az orruknál.

Az általad említett "sok ember" az bérből-fizetésből él, és nem jár folyamatosan utazgatni, legfeljebb évi egy nyaralást engedhet meg magának valami last minute paradicsomban, amiért előtte egy egész évig gürizik a gyárban. Naná, hogy ő is szétposztolja a világba, hogy ő is volt nyaralni. Hiszen lesz, aki még rá is irigykedik.

Te.

2021. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

1/


Én meg nem tudnék mindig új témát kitalálni sőt anno mikor levelet írtam kézzel sose volt 2 mondatnál több ihletem :)

Szóval fingom sincs mit tudnék éveket írkálni,hogy ráadásul még jól meg is tudnék belőle élni.Sokszor állítólagosan kevés fizetésből őlők mondogatják,hogy minimálba el lehet utazgatni a világban nem kell már sok pénz de én csak azt látom nem olcsó semmi sem,én meg nem egyszál sátorban szeretnék héderezni vagy azon agyalni mit eszek ma és hol szerzem be olcsón,viszont nem is 5 csillagos szállodában luxus vacsorára vágyom.Meg a legnagyobb baj,hogy egyedül nem is szeretek sehova se menni nem tudnám elképzelni,hogy a világba ide oda egyedül menjek pláne,hogy nagyon nyelveket sem tudok meg ugye idegenek közzé megy az ember mindenhova.Van egy fickó utazómajomnak becézik ő állítólag valami programozó igaz azok jól keresnek de csinált valami algoritmust és úgy gyűjti be az olcsó jegyeket aztán a facén mindig látom egyik héten ezen a szigeten másik héten dubaiban,meg stb.... tartózkodik.

2021. okt. 6. 23:16
 5/47 A kérdező kommentje:

2/


Nem lomboztál le,de már mindegy :)

2021. okt. 6. 23:17
 6/47 anonim ***** válasza:
61%

Tehát akkor igazából semmit sem akarsz tenni érte, nem is élveznéd sok részletét az utazásnak, csak simán az irigység beszél belőled?

Miért nem keresel akkor inkább valami hobbit?

Azzal is lehet villogni, és ráadásul arra csak annyit kell költeni, amennyit rászánsz. Lehet csökkenteni a költségeket, vagy akár szüneteltetni is.

Szerintem sokkal jobb lenne neked.

2021. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

3/


Hát azért annyira nem kevés ember az egyre több az önmegvalósító sikeres ember is egyre jobban van lehetőség utazgatni egyre több helyre.Nem mondtam,hogy irigykedek jó max néha mert én még külföldön sem jártam sosem és lenne rá pénzem bár a megtakarításomat kéne ahhoz felbontani de félek a dolgoktól meg egyedül én nem lennék képes rá. Csak mostanában az jut eszembe,hogy az idő telik én lemaradok és majd mi lesz öregen,hogy soha nem jártam külföldön sosem láttam más helyeket max képeken és majd mennyire fogom bánni és szenvedhetek a maradék kis életemen át miatta.Sőt sokszor már az is rosszul esik,hogy sokat vagyok egy helyben és rettegek ha újra dolgozok akkor monoton egy helyben döglés lesz az egész.

2021. okt. 6. 23:21
 8/47 A kérdező kommentje:

6/


Én csak annyit mondtam néha irigykedek de nem abból állok ki a nap 24 órájában :)

Te örömmel törnéd fel utazásért a megtakarításod?Elvernéd minden milliódat utazásra?

Van hobbim,most is arról írok ha ezt a számítógépet eladnám lehet futna talán két nyaralást.

2021. okt. 6. 23:24
 9/47 anonim ***** válasza:
72%

Akkor meg ne irigykedj, hanem hozd ki a számítógépedből, amit csak lehet.

Aztán, ha utazni akarsz, egyszer egy évben, meg hétvégéken te is megengedheted magadnak, de szerintem inkább maradj az országban.

2021. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

9/


Már kihoztam a számítógépből amit lehet de ez is a boldogság keresés mert nagyon ki sem használom.Egyedül sosincs kedvem sehova se menni ismerőseim meg nem nagyon vannak.De miért ne mehetnék valamikor külföldre is?Vagy gondolod halljak meg abban a tudatban,hogy elcsesztem?

2021. okt. 6. 23:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!