Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ez így lehetséges lenne?...

Tibor.horvath kérdése:

Ez így lehetséges lenne? (Londonba költözés)

Figyelt kérdés
Lényegében 22 éves vagyok, és tervezek Angliába, Londonba költözni egyetem miatt. Nem gondolom, hogy vissza fogok jönni haza. A kérdés az volna, hogy ha például lenne egy szakács felnőttképzéses kurzus papírom, lehetséges volna találnom szakács munkát Londonban az egyetem mellett?

2021. nov. 6. 09:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg kevés lenne az a papír?
2021. nov. 6. 09:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Brexit. Nem kell tobb EU-s kelet-europai kikoltozo. Munkaero kell, aki jon, megy, nem jarnak neki segelyek, jogok.
2021. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megkapod a vízumot az elég lesz a munkavállaláshoz. És ha egyszer munkát vállalhatsz simán találni fogsz, főleg turizmusban mint szakács meg ilyesmi. De annak nézz utána pontosan milyen papírod van a végzettségedről, mert valószínű itt nem érdekli senkit ha nem angliaban szerezted
2021. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A papír senkit se fog érdekelni, de ha jól beszélek a nyelvet akkor találsz melót.
2021. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hello,


Biztos, hoy fogsz munkat talalni. Habar lehet, hogy nem a legjobb helyeken mert ott azert full time keresnek jelentkezoket, te meg gondolom part time-ba leszel a suli miatt. (Gondolom en) Regisztralj be a caterer.com-ra---> Ez az oldal tipikus vendeglatos munka oldal es nezegesd meg mire mi a kovetelmeny. Keszitsz elo a CV-et de mar az anglia cimmel es telefonszammal.

(Gondolom az mar lesz elotte meg mielott kimesz) Mar legyen elkuldve a CV-d mire kiersz es mar akkor nagyon ott a CV kuldozgetessel nem kell foglalkoznod. (Ha penteken este kuldod oket, hetvegen senki sem hiv ugysem) Nem tudom mit fogsz tanulni de ha vendeglatassal kapcsolatos az egy kicsit talan segit a munka kereses folyaman...


A szakacs kepesitets papirodat pedig fordittas le valakivel.


A papirod, az az igazsag, nem igazan fog sokat nyomni a latba mert ez nem igazan kell. Tapasztalat igen, de nem mindenhol.


Sok Sikert.

2022. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!