Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki mit tud a fireflies nevű...

Ki mit tud a fireflies nevű utazásszervező cégről?

Figyelt kérdés
Ismerősömet beszervezte egy férfi. Be kellett fizetnie egy nagyobb összeget, és így most már tud utazásokat szervezni. Van -e valakinek tapasztala velük. Meg lehet-e gazdagodni ezzel. Ugyanis ezt ígérték neki

2022. jan. 29. 09:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

Tehát "egy férfi". Nem egy közeli jó barát, jószándékú rokon, hanem egy "férfi".


Őszintén: ha te egy igazán tuti üzletet szagolnál ki, amivel különösebb lemondások nélkül meg lehet gazdagodni, akkor kiket is vonnál be?



Na ugye!

2022. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Saját tapasztalatod is van?

Igen, egy olyan férfi, akivel kb. 3-4 szer találkozott. Milyen munka az olyan, ahol az elején be kell fizetni 1 millát hogy dolgozhass?? :)

2022. jan. 29. 09:48
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Ilyen. Nem mai hír, de sokat mond.

2022. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Rendben. Ez a hír egy csalásról szól.

De hol van a csalás és a piramisjáték az utazásszervező részében, amikor ott csak utazásokat értékesítesz? Tényleg csak kérdezem, mert nem értek hozzá.

2022. jan. 29. 09:57
 5/24 A kérdező kommentje:

az ismerősömnek azt mondták, hogy ha befizet X összeget, onnantól kezdve jogosult a cég termékeit (utazási csomagokat) értékesíteni 15 évig :) Ebből jutalékot kap.

Valaki le tudná írni, hogy hol lehet itt átverés? Mert én nem vagyok képben.

2022. jan. 29. 10:01
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Te tényleg nem érted, amit írtam? Mi motiválna mondjuk téged arra, hogy egy tuti üzletbe a közeli barátaid vagy a családod helyett vadidegen embereket vonjál be?


Persze, ha lenne valami fizikai kezdőkészlet vagy termelőeszköz, amihez befektetőkre volna szükség , ott az ilyen tőkebevonàs indokolt is lehetne, de itt szó sincs ilyesmiről.


És a lepontozást be lehet fejezni, mert a legjobb segítő szándékkal írok.

2022. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Egy olyan embernek, aki intelligensebb egy szék lábánál nem kell magyarázni, hogy miért átverés az MLM és miért nem fog belőle meggazdagodni.
2022. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le :)) hasznosnak gondoltam a válaszod.

Azért kérdeztelek benneteket, hogy az ismerősöm lássa hogy igazat beszélek .. én képben vagyok :) de nem hisz nekem. Olyan ez mint egy szekta. Szóval ezért mondtam hogy tapasztalatokat várok hogy megmutassák neki.

2022. jan. 29. 10:36
 9/24 anonim ***** válasza:

2017-es cikk:

[link]

2022. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ez egy reklám volt?
2022. jan. 29. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!