Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik au pair közvetítő...

Kucee kérdése:

Melyik au pair közvetítő irodát, honlapot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Spanyolországba szeretnék kiutazni, és egy-másfél évire au pairkedni. Ha valaki volt már így kint, akkor légyszíves írjon egy kis élménybeszámolót is, hogy milyen volt! Előre is köszönöm.
2010. szept. 10. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

nem vagyok au-pair,csak sok blogot olvasok.ott láttam,hogy ezen az oldalon lehet családot keresni. : [link]

Sok sikert!

2010. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vezerdinka ***** válasza:
így van. ezt az oldalt ajánlom én is, mert 17 regisztráltam (kíváncsiságból).. bár akkor nem tudtam kijutni suli miatt és nem azért, mert nem érdekeltem senkit. feltöltöttem az adataimat és kb 2-3 napon belül 3 család hívott telefonon, hogy mikor tudnék leghamarabb utazni. magyarul: nem kamu oldal, nem kell a közvetítőnek biz. összeget kifizetni, hogy kiközvetítsen... nem bízok jobban a közvetítőkben, mint ha személyesen beszélek azzal, aki au-pairt keres.
2010. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, regisztrálam is erre az oldalra :)
2010. okt. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!