Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Európában melyik az a város,...

Európában melyik az a város, ahol nyáron a leghűvösebb van és a legkevesebbet süt a nap? Költözés céljából…

Figyelt kérdés

Leginkább tapasztalatok alapján, nem amit a Google mond…

Izlandon mar pl voltam nyáron, meleg tényleg nincs, a nap süt es fúj a szél. Talán a skandináv országok lennének a legjobbak, mert ott a nap sem süt. London sem jo, mert ott is meleg van, még ha nem is annyira mint nálunk.

Vagy esetleg lakott már valaki Ausztriában hegyvidéken? Nyilván ott tűrhetőbb, de a nap ott is süt.

Depressziós vagyok és képtelen vagyok elviselni a napot es a negyven fokot, plane a szobámban, semmi sem segít, 5 hónap még nagyobb szenvedés jönne áprilistól, konkrétan fontolom hogy elköltözöm szeptemberig…


2022. márc. 28. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Itt már komolyabbak a gondok mint a depresszió.
2022. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindenhol süt a nap, de nem mindenhol lesz olyan őrült meleg. Tehát ha a napsütés nem probléma, csak az ezáltal okozott meleg, akkor magashegyi részeket nézz. Ausztria, Svájc....

Ausztriában nyilván 2-3 ezer méter környékén már hűvösebb van.


Lofoten Norvégiában...???

2022. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudok mondani helyeket, Olasz Alpoktol kezdve, ez pl volgyben van, de se penzed, se lehetoseged nincs ugysem. Ha lenne, minimum annyit tudnal, hogy kell bongeszni.
2022. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem kezelik a depressziódat? Nem kapsz rá terápiát, gyógyszert???
2022. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Van a depresszió, mint betegség és van a depresszió mint vekengés. Az előbbit krvára nem érdekli hol lakik. Neked sok sikert az utóbbihoz, bizots beveszi valaki ahogy sajnáltatod magad.
2022. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Se pénzed, se lehetőséged… 2 éve nem dolgozom, mert már nem tudok, a covid is rátett és még mindig van bőven pénzem…

Plusz a családom is tud segíteni. Nekem bőven megéri bármi, csakhogy ne kelljen kimenni az égető napra, meg bent rohadni a szobában, tekintve hogy a légkondit sem használhatom, mivel attól meg 2 perc alatt beteg leszek.

2022. márc. 28. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
kérdező, a 4-esre válaszolnál?
2022. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5, te ne tudd már jobban hogy milyen 7 éve depressziósnak lenni, amire a gyógyszerallergia miatt nem tudok semmit szedni. Nyáron még sokkal jobban kijön, mivel szezonális depresszió is van. Ezt sem tudod. 3 hete egyre szarabbul vagyok mert jon a meleg es a napsütés. De te tuti pszichiáter főorvos vagy.
2022. márc. 28. 20:07
 9/13 A kérdező kommentje:
3, meg nyilván Izlandon is azért voltam egy hónapot még 3 eve mert semmi pénzem sincs… 🤦🏻‍♀️
2022. márc. 28. 20:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, skandináviaban is süt a nap, sőt volt már 30 fok is nyáron.
2022. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!