Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba lehet a...

Melyik országba lehet a legkönnyebb a bevándorlás? (USA/Kanada/Ausztrália)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindegyik nehéz és nem egyszerű.


De szerintetek az könnyít a helyzeten, hogy Kanadában és Ausztráliában van pontrendszer?



2022. máj. 2. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább attól függ milyen szakmád, nyelvtudásod, kapcsolatrendszered van, de én amennyire olvastam talán Kanadába a leghozzáférhetőbb.
2022. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Tizen pár éve csináltattam meg a kanadai papírjaimat.Én vállalkozó voltam már előtte Magyarországon is, egyszerűen kerestem egy bevándorlási ügyvédet,előtte többel is beszéltem, majd elmondta neki mennyi az ügyvédi illetéke, mennyibe fog fájni a letelepedési vízum és egyszerűen kifizettem.

Ennyi volt, pár hónap volt az egész, és már meg is kaptam utána minden hivatalos papírt.Ingázok a két ország között, azóta már házasságot is kötöttem egy kanadai hölggyel, így az állampolgárságom is megvan.

De ehhez azért sok pénz kell, egy normál ember azért nem tudná ezt kicsengetni.

2022. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
0%

"De szerintetek az könnyít a helyzeten, hogy Kanadában és Ausztráliában van pontrendszer?"


Valakinek biztosan konnyit de tuti nem neked,mert ha ezt a pontrendszert meg tudnad ugrani nem a gyakorira irkalnal..

2022. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül Kanada. Mi utána néztünk mindháromnak, és Kanadában kötöttünk ki. Ide sem egyszerú egyébként, szigorúak a feltételek. Jelenleg talán kamionsofőrként a legkönnyebb.
2022. máj. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!