Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapesten 1 napos kirándulásb...

Budapesten 1 napos kirándulásba mit érdemes megnezni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Budapest bővelkedik csodákban, és lepusztult részekkel is. Mi érdekel?

Múzeumból nagyon sok van. Pestről a vár környéke szép látvány, de maga a vár is megér pár órát. Teraszáról a pesti belváros is szép.

A Gellért-hegyen nem tudom mi a helyzet a Citadellával, de onnan is szép a panoráma. Bár csak azért én nem másznék fel.

A bazilikát is érdemes megnézni belülről. Hősök tere, Városliget is érdekes. Most nyílt meg ott az új Néprajzi Múzeum.

2022. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Aréna Pláza
2022. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:
65%
Tropikárium, állatkert, Citadella, Margit-sziget, Hősök tere.
2022. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez igény függvénye, de.

Városliget, Vajdahunyad vár

Szépművészeti múzeum Bosch kiállítás és a büfében a kávé is jó, illetve enni is lehet.

Onnan Földalattival Opera, átsétálni a Bazilikához.

Majd átmenni Deák térre, 2-es metroval elmenni Széll Kálmánra, onnan 16-os busszal felmenni Halászbástyához.

2022. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Sziklakórházat, az Állatkertet, a Tropicariumot, a Pál-völgyi és a Szemlő-hegyi barlangot nagyon ajánlom. Ha érdekel a vasút, akkor a Vasúttörténeti Parkot is.
2022. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!