Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Most komolyan, ilyen mellékhel...

Most komolyan, ilyen mellékhelyiséget ki talál fel?

Figyelt kérdés

Üzleti úton vagyok. Azt hittem leesik az állam mikor megláttam. Ez egy ázsiai jellegű étterem mosdója Törökországban. Nő létemre nem szabadna ilyet írnom, de megteszem: azzal a tudattal tértem be, hogy gondoltam könnyítek magamon egy nagyobbat, de így hogy minden nyitott és üveg, nem volt egy kellemes élmény.


Mellékhelyiség: [link]


Láttatok már ilyet?



2022. máj. 24. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Pár éve haverokkal sikerült olyan szállást kivenni, ahol a szoba közepén volt a full üveg zuhanyzó. Szégyenlősnek ugyan nem mondanám a társaságot , de valahogy mindenki halasztotta a zuhanyzást :) (Ausztria)
2022. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
Van valami mérhetetlen rusnya minden gondolatodban, és a megjelenésedben is.
2022. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Ja és szerintem hagyd ki Amerikát a nyilvános mosdókban ujjnyira hagyott rések miatt, de hogy ne kelljen messzire menned, még a népligeti buszpályaudvaron is van ám kukucskalyuk.


Továbbá a posztszovjet térség gugolós nyilvános mosdói is jók, ahol nyakmagasságban véget is ér a paraván. Vagy mondhatnám az észtországi szállodai vécét, ahol paraván nélkül lehetett duettet előadni a kissé túlerjedt sajtburger után.

2022. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3


???

2022. máj. 24. 22:30
 5/21 anonim válasza:
100%

Tejüveg. Szerintem nem látszik át. Vagy igen?

Nem néz ki rosszul egyébként.

2022. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem látszik át de a sziluett igen, ha valaki bent ül vagy áll. Most gondold el törlöd a feneked és a mozdulat látszik. Nem normálisak komolyan.
2022. máj. 24. 23:04
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennek elvileg az az előnye, hogy nincs meg a teljes anonimítás, így nagyobb rendet hagynak maguk után.
2022. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Felismertelek. A telefonod hátlapja csak megerősített.


Egyébként sztem nem rossz. A tejuveg nem átlátszó. És senki nem áll előtte befelé bámulva a sziluettedet.

2022. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mi az hogy felismertél?
2022. máj. 24. 23:35
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Németül írtam? 😃
2022. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!