Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A majomhimlő fel fogja borítan...

A majomhimlő fel fogja borítani a nyári nemzetközi utazási terveket?

Figyelt kérdés

Itt már utazási korlátozásokat pedzegetnek:


[link]


Csak mert már épp kezdtem magamat beleélni, hogy idén augusztusban végre megvalósulhat a két éve a covid miatt többször átrakosgatott skóciai nyaralásom. Már vehetem is úgy, hogy megint ugrott?



2022. máj. 25. 07:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy igen, lehet hogy nem.
2022. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1: A tapasztalat szerint, ha valahol azt említik, hogy "XY-korlátozás jöhet", akkor az esetek 90%-ában max. pár héten belül meg is valósul. Az elmúlt két évre ez még hangsúlyosabban igaz.
2022. máj. 25. 08:12
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Ezért nem árt hiteles forrásból tájékozódni. A majomhímlő messze nem annyira fertőzőképes, mint a COVID-19 és variánsát, nem is tud gyorsan mutálódni , ráadásul a veszélyessége is elmarad attól. Ennek fényében elég nagy marhaság lenne bármilyen lezárás, legfeljebb tesztkötelezettséget tudok elképzelni.
2022. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Én is ettől tartok, mert júliusban végre utaznék. De nagyon betenne a turizmusnak, ha hirtelen nyár közepén lezárnának mindent és senki sehova.
2022. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3: Az biztos, hogy nem kamu, hogy a WHO európai igazgatója ezt nyilatkozta, forrás ide vagy oda. Ami pedig a marhaságokat illeti, az elmúlt két évben talán nem azokkal szembesültünk, mint intézkedésekkel a vezetők részéről?
2022. máj. 25. 08:55
 6/22 A kérdező kommentje:
De eleve érthetetlen, hogy ha ez egy alacsony mortalitású vírus, és a kórházi kezelésre szorulóak száma is csak minimális lehet, ergo az egészségügy túlterhelődésének veszélye a fasorban sincsen, akkor miért kellene bármiféle korlátozó intézkedéseket hozni?
2022. máj. 25. 08:59
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok és pontosan ezt írom : a COVID-hoz képest alacsony a mortalitas és a terjedés sebessége, tehát nincs értelme a gazdaságra való tekintettel korlátozást bevezetni. Ennyi.
2022. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Be vagy oltva himlo ellen, sok nyugat-europai orszagban a hetvenes evektol nem adtak be.

Ketto, enyhe lefolyasu.

2022. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7: Figyu, én 2 éve februárban ugyanígy gondolkodtam, hogy úgyse lesz semmi világrengető suskus. Persze kívánom, legyen neked igazad!
2022. máj. 25. 15:58
 10/22 A kérdező kommentje:

Sajnos itt is azt írják, hogy akármilyen a vírus erőssége és lefolyása, ha a kormány lezárást és karantént akar, akkor az úgy is lesz:


[link]

2022. máj. 25. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!