Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Előszőr utazék külföldre,...

Előszőr utazék külföldre, pontosabban Olasz tengerpartra szeretnék menni repülővel. Tudom már későn keresek szállást, de aki már tapasztalt utazó, tudna tippet adni, hol lenne még érdemes keresnem?

Figyelt kérdés
Nem Bibione tipusra gondolnék elsősorban.

2022. júl. 5. 23:34
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%

Booking

Trivago

Es egyebek...

2022. júl. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

BOoking, Airbnb, stb.

Nem is értem ezeket hogy nem ismered, beirod googleba és a gyűjtőoldalakat hozza fel.

2022. júl. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Booking.com, Airbnb, Trivago a legismertebbek, de egy-egy országban, régióban is szoktak lenni nagyobb helyi portálok l- igaz, Olaszország vonatkozásában ilyet nem ismerek, oda mindig az első két platformon foglaltam.
2022. júl. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, persze ezeket ismerem, csak gondoltam hátha valaki tud konkrét szállást ajánlani amit már ismer.
2022. júl. 6. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És a kb 4000 olasz tengerpart közeli település mindegyikébe gondoltad hogy konkrét tippet kapsz itt? Ilyen hülyeséget is rég olvastam már.
2022. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így van, jól beszélsz. Bármelyik érdekel,amelyiket tudja ajánlani valaki, mert már nyaralt ott, és tetszett neki. További jó olvasgatást, gondolom nincs is jobb dolgod.
2022. júl. 7. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Toszkán tengerpart. Bár elég drága , Pisaba lehet olcsóbb repjegyet találni , onnét vonattal elég sok helyre el lehet jutni .
2022. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!