Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szoktatok egyedül nyaralni?...

Szoktatok egyedül nyaralni? Mire figyeljek oda majd?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Úgy adódott, hogy egyedül fogok nyaralni menni. Egy pár napra megyek majd, néztem egy olcsóbb panziót az ottani környéken egy személyre, és le is akarom majd foglalni. Nem megyek túl messze, kb 100 kilométerre az otthonomtól, de kezdetnek szerintem megteszi. Belföldi nyaralás lesz.

Már írtam listát, hogy miket akarok csinálni, és megnéztem az útvonalat is, hogy mi merre lesz a panziótól, stb. Autóval fogok menni, ennyi a könnyítés.

Nem voltam még soha sehol egyedül(maximum vásàrokon), utaztam már sokat, sőt utaztam egyedül is, de akkor az utam végén vagy egy barátom, vagy az aktuális párom várt, és onnantól nem voltam egyedül, de most ez teljesen más lesz. Várom már igazából, mert régen meg akarom nézni a környéket, meg szép dolgok vannak ott(néztem róluk képeket), de picit talán félek is.

Ti szoktatok egyedül járni nyaralni? Mit tanácsoltok nekem egy ilyen út előtt?

Hülye kommentek nem érdekelnek!


2022. júl. 6. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Vigyél magaddal önvédelmi gázsprayt, ne hagyj semmi értékeset a szálláson (pl laptop), a strandon használd az értékőrzőt, ne vegyél fel stoppost.
2022. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

1

Nem a Gázai övezetben vagyunk. Nem kell ezt túllihegni.

2022. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, a gázspray jó ötlet, fogok vinni! Egyébként sem a legbiztonságosabb helyen élek, szóval szokott is nálam lenni. Sajna ez az ország egyik legrosszabb környéke, ahol szinte nulla a közbiztonság, szóval itt sok embernél van ilyesmi.

Értéket nem is nagyon viszek, laptop, tablet otthon marad. Telefon kell, meg pénztárca, de abban sem lesz szerintem hu de sok pénz, de ezt még majd mérlegelem mennyit érdemes vinni.

A stoppos egyértelmű, múltkor is megállította az autómat Miskolcon egy középkorú roma férfi, egy közben álltam, fordultam meg, és lejött az út közepére, a közelben sem volt senki rajta kívül. Letekertem neki az ablakot félig, megkérdeztem mit akar, erre elkezdett erőszakoskodni, hogy hadd szálljon már be mellém. Jó, hogy eleve azzal indítok, ha beülök az autóba, hogy magamra zárom az összes ajtót. Feltekertem az ablakot, és mentem is tovább, vissza se néztem. Elképesztő mennyi hülye van.

2022. júl. 6. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"ha beülök az autóba, hogy magamra zárom az összes ajtót."


Nagyon helyes, én is így vezettem, mikor kocsival jártam. Volt ilyen eset konkrétan Magyarországon, h egy pszichopata simán beült egy nő mellé és leszúrta, a kocsit meg elvitte.

2022. júl. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:

Vigyél magaddal könyvet, keresztrejtvényt (akár napozáshoz, akár esti időtöltés is lehet a teraszon, vagy az ágyban).

Telefontöltőt mindenképp vigyél, 1-2 fontosabb gyógyszer, ragtapasz legyen nálad.

2022. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!