Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért gondolná...

Szerintetek miért gondolná minden 3.ember Európában és Ázsiában is talán hogy Amerika a világ legjobb helye?

Figyelt kérdés
Voltam Amerikában, és vannak is ismerőseim akik ott születettek és nevelkedtek. Amerika valóban egy nagyszerű hely és szerencsés az akinek van lehetősége oda elmenni egyszer de közel se gondolom hogy a világ legjobb helye lenne ott élni. Az egészségügyi ellátások miatt az ország fele elszegenyedett, míg a lövöldözések manapság már teljesen természetesnek tekinthetőek. Bemesz a boltba és vehetsz egy fegyvert úgy mintha itthon egy kólát vennél. Az oktatás nem jó, ahelyett hogy földrajz órák lennének social média és hasonló idiotasagok vannak. Ehhez képest mindenhol azt látom hogy az emberek oda akarnak menni és sírnak Európában hogy nekik milyen rossz, Amerika bezzeg milyen jo. Komolyan kérdezem, miert?

2022. aug. 8. 10:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy Kanadában is voltam, 2 hónapot, és számomra Kanada sokkal jobb volt. Sokkal szebb helyek voltak, sokkal kulturaltabb és edukaltabb emberek, oda valahogy megse akarnak annyian menni. Mindenki csak amerika, amerika
2022. aug. 8. 10:10
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha van zsé, akkor a legjobb hely a világon! Akkor lesz egészségügyi ellátásod, és a világ talán legszínvonalasabb egészségügyi ellátását kapod. És akkor lövöldözés miatt sem kell aggódnod, mert nem gettóban laksz, hanem mondjuk gated communityben. Oktatás szintén... Ha azt mondod, hogy nem jó a helyi suli, beíratod magánba, egyetemek közül meg úgy mellesleg ott van a világ top egyetemei közül jó pár.
2022. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!