Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a Brexit...

Van itt olyan akinek a Brexit óta sikerült kiköltözni Angliába? Hogy kezdtetek neki?

Figyelt kérdés

Tudom hogy pont rendszer van. A mi szakmánk a párommal fent is van a listán. Sőt még angolul is tudunk, de érdekelnének a kezdeti lépések. Hogy álljunk neki?

Én már éltem kint 3 évet ( bár tudom hogy ez nem számit, talán az NI számomat nem kell újra csinálni)



2022. szept. 10. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Volt kint egy csajszi akivel nyilatkoztunk hogy riléjsönshipben voltunk a breki előtt is.
2022. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van Angliában családtagod?
2022. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen van, kint él a testvérem de sajnos ő általan nem tudunk ugye kimenni. :)

Érdekelne, hogy első körbe munkákat nézzünk és a többi jön magától (vagy nem :D) vagy esetleg van más dolog is amit érdemes előkészíteni? Vagy figyelni rá?

2022. szept. 10. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj nekem pár napot útánna érdeklődök neked valaminek csak épp holidayen van az ismerősöm
2022. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2022. szept. 10. 16:20
 6/9 anonim válasza:
holidayen van az ismerosomXDDD
2022. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy mi bármilyen kiskaput ki tudnánk játszani sajnos. Már én is végigrágtam magam ezeken. Ha esetleg mégis azt megköszönöm!

Viszont ha nincs más út akkor a pontrendszer marad ugye, viszont ehhez szívesen fogadok bármi tanácsot vagy tippet, hogy hol kezdjük el. :)

2022. szept. 12. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne:D
2022. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na itt vagyok bocsi a várakoztatásért


[link]


Itt a link kérd meg a bátyádat,hogy segítsen


Annyi röviden a sztori,hogy ismerősöm ez által hozta ki az édesanyját és az élettársát ( hozzá tenném egy szót se beszélnek angolul)

Rengeteg papírt bekértek tőle anyakönyvi kivonatról kezdve minden sz*rt

Annyi volt,hogy az anyjának meg az élettársának össze kellett házasodniuk hogy ugyanaz legyen a nevük és így nem kellett nekik a vízumot meg semmit se kifizetniük!

Nem tudom ez valami új dolog lehet mert én se hallottam róla

Mindegy elküldöm neked jelenleg ez az egyetlen "kerülő út"


Remélem tudtam segíteni

2022. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!