Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Pár használat után teljesen...

Pár használat után teljesen elkopott a bőröndöm kereke. Hogy érné meg megjavítani?

Figyelt kérdés

Próbáltam keresni cserekereket, a noen.hu-n találtam olyat, ami lehet, hogy jó lehet... de 1 darab 4000 forintba kerül, míg a bőrönd nem volt több 13.000 forintnál.


Most tényleg ennyibe kerül megjavítani? Olcsóbb egy teljesen újat venni? Vagy csak lehúzás?


Leonardo da Vinchi bőröndről van szó. Ez az ára annak, ha olcsóbb bőröndöt választok?


Előre is köszi a segítséget!



2022. szept. 11. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem éri meg a szerviz. Jártam én is így, hogy kerékcserére olyan árat mondtak, hogy jobbnak láttam új bőrönd után nézni.
2022. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ezek a gagyi bőröndök sajnos ilyenek. Egy drágább Samsonite bőröndöt én 15 évig használtam heti gyakorisággal és még mindig jó.
2022. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ennyit ér az olcsó bőrönd. Ebben a termékkörben még találsz olyan márkákat, amelyek tényleg a tartósságukkal tűnnek ki és a drágább ár mögött valós minőségi különbség is van.
2022. szept. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kerék csak 3-400 Ft, viszont 80 kg-ra van méretezve és csapágyas.

Azaz túl fogja élni a bőröndödet.

Annyira csak nem vagy béna, hogy ne tudd kicserélni házilag?!

[link]

2022. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

* Elírtam, "csak" 70 kilót bír.

Viszont ezt kerekenként értendő, azaz összsúlyban 140 kiló amit rápakolhatsz.

:)

2022. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Olcsó helyről rendelsz kereket és magad kicseréled.
2022. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szétnéztem az interneten, és az összes videó a kerék eltávolítását a tengely elfűrészelésével oldotta meg. Azonban sajnos nekem nincs fűrészem, mert a kis lakásomban így sincs hely, és eddig fűrész nem igen kellett.


Esetleg tudtok valami alternatív módszert a kerék eltávolítására?


Előre is köszi!

2022. szept. 13. 08:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!