Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy kijussak...

Mi kell ahhoz, hogy kijussak Kanadába?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Megfelelő repülőgép vagy hajó. Más jármű is szóbajöhet de az macerás.
2022. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leginkább egy jó PHD fokozat és egy kinti egyetem/kutatóintézet, aki azonnal fogad. :)
2022. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sima szakmunkás végzettséggel voltam kinn 5 évet.Utána az Usa-ba mentem ugyanebben a szakmában dolgozni, de kicsivel több pénzért.

Cég intézett minden papírt.

Azért ezen az oldalon írnak néha hatalmas baromságokat, főleg azok akik azt hiszik hogy phd meg tudomisénmicsoda kell hogy kigyere ide melózni.

Rengeteg cég foglalkoztat Európából is embereket, vízumot is intézik.

2022. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg a legkönnyebb út, ha hiányszakmában dolgozol, és találsz egy kanadai munkáltatót, aki intéz neked work visat. A bevándorlási pontok most nagyon magasak.
2022. okt. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az 1-es által linkelt oldalon szereplő hiányszakmák jelentős részére nem vesznek fel külföldieket, és főleg nem intéznek visat.
2022. okt. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!