Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazott már valaki AFS el?

Utazott már valaki AFS el?

Figyelt kérdés
Van valaki aki már részt vett a programban? Milyen élményeitek vannak? Szerintetek megérné pl Kanadába, vagy valahova az Amerika kontinensre menni( Dél - Amerika is szóbajöhet) (Gluténérzékeny vagyok szóval Honduras stb. szóba sem jöhet, nem biztos, hogy tudnának nekem kaját venni)

2022. nov. 18. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szüleidnek van rá ennyi pénze?


[link]


14.000 Dollár

2022. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az 5 hónapos program ra jelentkeznék kanadába, az 3 millió, és igen fizetik, de azért hogy én is tegyek érte valamit diákmunkáznom kell, és ami pénzt ott összeszedek, azt beleadom
2022. nov. 18. 21:00
 3/3 anonim válasza:

Az előző hozzászólásom, amit 1 órán keresztül írtam elszállt:

Röviden.Igen, utaztunk.Kerüld el őket a francba!De ha ellenállhatatlan vágyat érzel arra hogy adott esetben egy gurulós bőrönddel menekülj egy dzsungel közepén javaslom mielőtt utazol a szerződésbe pontosan írasd bele, hogy ha jelzed a problémádat mondjuk háromszor, akkor mérlegelés nélkül kimentenek.Mert elég amatőr a hozzáállásuk ilyen esetben.Szerintem még vészhelyzeti protokolljuk sincs.Viszont csodás dolgokat tudnak ígérni.Mi felhívtuk a vészmobilt este 10-kor, hogy itt a vége a gyereket hozzák el.De a vészmobil és a repülő felszállása közötti két napban, nem sikerült a 14 éves gyerekemhez egy árva munkatársat sem küldeniük, aki közben az osztálytársánál dekkolt. Azért na, ez milyen hozzáállás 2,7 millióért?Oh, de ez csak a jéghegy csúcsa.

Mi utólag a YFU-val utaznánk.Kicsit drágább, de ott biztonságban van a gyerekünk.

Végül is a mi történetünk happy end-del zárult, de nem a szervezet miatt.Mérlegünk:2 repjegy, 3 hónap trauma, amiből sokat tanultunk.Az élményeket attól a családtól kaptuk, ahol a maradék 7 hónapban volt.

Füzes Petinek nem volt szerencséje.Keress rá az ő történetére is.

Jó utat!Csodás lesz, de megfontoltan válassz cserediák szervezetet.

2022. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!