Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik(ek) az az ország(ok)...

Melyik(ek) az az ország(ok) ahova soha nem mennétek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 21:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
62%

Hollandia, Anglia, Németország néhány (főleg északkeleti) része, Belgium, ezek amikbe nagyon nem akarok utazni: nem voltam még egyikbe se (a Heathrowon átszállás nem hiszem hogy annak számít), de amit tudok róluk, a mentalitásuk, városaik,, tájaik abszolút nem vonzanak.

Az USA-t sokáig én is nagyon elutasítottam, de ezt a kommentet most pont onnan írom, és szerintem nem olyan rossz, az itteni emberek többsége is okés, bár azért még mindig jobb helynek tartok sok más országot, ahol már voltam. Ha politikáról van szó, akkor nekem is nagyon rossz véleményem van az USA-ról, én is nemzetközi terrorizmusnak tartom azt amit az elmúlt 20 évben leműveltek, de itt most az utazás a téma

2023. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 neincat ***** válasza:
65%

Izrael.


Más ország ahova nem mennék nincs, esetleg területek vannak, szóval mindenhova elmennék az ezelőtt felsorolt országok közül, de csak ésszel/idegenvezetővel/már ott jártas emberrel (ez nyilván országtól, közbiztonságtól függ)

2023. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!