Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mexikó ( Yucatán félsziget)...

Mexikó ( Yucatán félsziget) vagy Kuba jobb hely nyaralás szempontjából? Saját tapasztatok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Mindkettőnek megvan a maga szépsége. Attől függ, mire vagy kiváncsi a vakációtok alatt.

Yucatan közepén megnézheted a piramisokat, valami lenyűgözőek, és szerintem érdekesebbek, szebbek, mint az egyiptomi piramisok.

Kubában nincs annyi történelmi emlék, viszont van elképesztő kubai hangulat, imádni való emberekkel.

Ha csak a tengerparton való hentergésre vágysz, akkor teljesen mindegy, mindkét helyen kinyalják a s3gged.

2023. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Főleg kirándulási lehetőségek,programok


Igen,nagyon sok helyről hallottam,hogy Kubának különleges hangulata van,ami nagyon vonz


Viszont a mexikóba talán több lehetőség van,több település,látnivaló..


EZért is lennék kíváncsi saját véleményekre,tapasztalatokra..

Ki hogy élte meg nyaralást..pozitívumok-negatívumok


Hol könnyebben megoldható az utazás városok közt..


Illetve nyílván a vízpart és hentergés mindkét helyen lehetséges.. :D pár hét alatt azért néhány napot szívesen henteregnék is egy ilyen helyen,de a kérdés inkább a egyebekre koncentrálódna most

2023. jan. 13. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Jáj istánöm, a sok kis fejben utazó. Ők szokták teledobálni a gyk-t, ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel.


Aki ki is tud fizetni egy ilyen utat, azok nem a gyakorin kérdezgetik, hanem ott a google maps tömegközlekedés funkciója, beírják a google-ba, hogy hiking/tour in Cuba vagy Yucatan, megtalálják a módját, a szállodában is adnak felvilágosítást, legtöbb hotelnak vannak saját szervezésű túrái/városnézései. De google mapsel is lehetsèges, ki figja adni a főbb látnivalókat és azt is hogyan jutsz oda. Illetve akik ilyen helyekre járnak, azok belső körökből tájékozódnak. S eleve nem nyárra tervezik a trópusi, karibi üdülésüket, mert azt sem tudja, hogy ott akkor van az esős időszak, így a trópusokra télen szokás menni.


S jön az egyszerű kisember, a proli-gettó telepről a gy-ra, s kiírja, hogy: "hova érdemes menni?" "Melyik a jobb, Hawaii, Tahiti vagy Fidzsi?" Illetve a legfontosabb, a "Mennyibe kerül? És Mennyi költőpénzt vigyek?" XD


De komolyan, agyf*szt kapok ezektől a kérdésektől.

2023. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Én a Yucatánon jártam már így erről tudok beszélni

Én mindenképpen ajánlom, rengeteg látnivaló, gyönyörű.

Látnivalók: Coba, Tulum, Rio Secreto, Isla Mujeres, Xcaret, Chicèn Itza, cenoték….

De ha tényleg menni akarsz nézz utána hogy neked melyik a szimpatikusabb.

2023. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos kommenteket :)



Úgy látom a proli-gettó telepről buta és irigy ember is megérkezett a komment szekcióban :D


Most aztán nagyon okos vagy és nagyon sok újat mondtál hogy télen van a szezonja és nem nyáron huha


De ugye tisztában vagy vele hogy tél van és nem nyár :)


Nyílván vannak helyi magyarok kint,akiktől lehet autót bérelni stb, de a korrupt rendőri büntetések miatt elég sok erről a negatív vélemény.


Illetve akkor biztosan te is tudod,hogy nem a hotel által szervezett program és transzfer mindig a legjobb megoldás stb.


Illetve senki nem kérdezett árakról semmit, hanem SZEMÉLYES TAPASZTALATOKAT közlekedésről, élményekről.


De nyílván aki irigy és csak kötekedni tud jóindulatúan, annak se valós tapasztalata se esze. Értem hogy unatkozol és itt vezeted le a frusztrációd, mert a valóságban már ijesztő kinyitni a szádat, de máshol rontsad a levegőt,ha hasznos nem tudsz lenni,köszönöm :)

2023. jan. 18. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Na mi az Alaszkából már megjöttél? Tegnap meg még Kenyába akartál utazni XD


Te az Alaszkás csaj vagy! Le lehet vágni az írásodból, meg abból is, hogy ugyanúgy nem raksz szóközt a vesszők után.


Tudom, hogy tél van de te azt írtad, "nyaralni"


Miért jó neked, hogy ilyen kérdésekkel bombázod tele a gyk-t? Ez valamiféle orgazmikus kielégülést jelent neked?

2023. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem elég ügyes Sherlock :D Én a kérdést se láttam,mert nem nyáladzom a topikot,csak ami érdekel. De ebből látom, hogy nekem teljesen igazam volt veled kapcsolatban. Sajnállak.


Attól még mert télen mész, attól még nyaralásnak hívja az emberek nagy része..tudod átmész a nyárba :)


De továbbra se kell idekommentelni ha nulla tapasztalatod van,köszönöm!

2023. jan. 19. 11:37
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát legyen IGAZAD!

Szóljon hát csak neked, speciálba táven báktálé: [link]

2023. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Yucatán.
2023. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kubában jobb a közbiztonság.
2023. ápr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!