Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Síelő helyeken lehet bérelni...

Síelő helyeken lehet bérelni felszerelést, ruházatot vagy magunknak kell vinnünk?!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy bugyuta kérdésnek tűnik, viszont sosem jártam ezelőtt ilyen helyeken.

2023. jan. 21. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően lehet, ritka, ahol nem.
2023. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bérelni. És elsőre talán érdemes bérelni, mert ha mégsem jön be ez a sport akkor nem vesztesz sok pénzt. Én Ausztriában bolhapiacon vettem az első lécemet és bakancsomat. Összesen 70-80 euró volt.
2023. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jobb használt cipőt veszel, azt könnyen tudod szállítani. Sisakból egy újat. Sílécet bérelni helyszínen kicsit drága, szerintem annyiból már veszel egy használtat is, ha meg itthon bérelsz, akkor ugyanúgy meg kell oldanod a szállítást.
2023. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ruházatot azért vigyél.. Azt el tudod hordani később például kirándulásokra is. Lécet meg ilyesmit lehet bérelni helyben.
2023. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenhol tudsz bérelni felszerelést. Hova készülsz?
2023. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, lehet bérelni, ebből sokat profitálnak, tehát lesz bérlési lehetőség, ne aggódj.
2023. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!