Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szálltál már meg olyan helyen...

Scream85 kérdése:

Szálltál már meg olyan helyen ahol volt rejtett kamera?

Figyelt kérdés

Esetleg 2 irányú tükör?


Ha volt, hogy vetted észre? Mennyi idő után?


Esetleg ha utazol valahova akkor szállás elfoglalása után körülnézel hogy van-e bármi gyanús ilyen jellegű dolog?



2023. jan. 31. 08:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
95%
10-14 éve volt egy gyerektábori botrány, ahol 20 évre visszamenőleg találtak felvételeket, így elvileg még én is rajta lehettem :)
2023. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Mivel rejtett, így nincs honnan tudjam 😂
2023. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudok róla :S
2023. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, a hoteleket le szoktam csekkolni amikor megérkezek és találtam egyet a lámpában. Szóltam a recepción, hogy ez mi a tököm, jött a vezetőség akik nem is beszéltek angolul, én mondtam, hogy rendőrséget akarok, de nem hagyták, végül egy másik (jobb) szobába kerültem, amit szintén mindent átkutattam és nem találtam semmilyet rejtett dolgot. Egyébként azt állították, hogy azt nem ők rakták oda, de ennek gondolom senki nem hisz. Egyiptomban volt ez btw, és örültem a jobb szobának, szóval nem vittem tovább a dolgoakt, meg felesleges is lett volna, mert már alapból a párommal szálltam meg, ami illegális ott, szóval csak a saját bokám üthettem volna meg a rendőrökkel.
2023. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudok róla. De ha lenne is kamera nem zavarna. Nem gang bang partit tartok. Plusz minusz egy meztelen kép az interneten nem zavarna.
2023. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. Bookingon vettem ki egy apartmant. Volt wifi a szálláson, megnéztem milyen eszközök vannak felcsatlakozva és volt jó jó pár érdekes. Aztán körbenéztem, dokumentáltam, bookingnak elkükdtem ők intézték a feljelentést nekem adtak full refundot és befizettek egy elég jó kis szállodába.
2023. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Igen, mert gyanúsan sok minden csatlakozott a wifi-re (a szóba jöhető készülékek számához viszonyítva), összeírtam és mentem vele a rendőrségre.


5-ös, személyiségi jogokat sért, ha a beleegyezésed nélkül felvételt készítenek rólad, és igen, rhadtul nem akarom, hogy valami aberrált utóbb a meztelen testemre verje a frkát.

2023. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
6-7, ezek milyen országban voltak?
2023. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Mindenhol van, ahol van TV.
2023. febr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!