Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökország mennyire veszélyes...

Törökország mennyire veszélyes ország?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 09:31
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
71%
Nagyon....az első sarki kebabosig jó ha élve kihúzod az utcán
2023. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%
Nem veszélyes, alkalmas turisztikára.
2023. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron voltam Törökországban nyaralni, a tengerparton. A bazáros embereken látszik kicsit a kapzsiság, de gondolom a szegényebb negyedekben jobban megy a bűnözés.
2023. jan. 31. 10:21
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha most nem kimondottan a szír határvidékre, vagy a keleti, kurdok lakta részekre gondolsz, akkor egyáltalán nem veszélyes. A turisták által látogatott városok meg különösen nem azok. Budapest bizonyos kerületeiben több okod van félni, mint Isztambulban, vagy bármelyik tengerparti városban.
2023. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimális józan ésszel nem veszélyes. Nő vagyok, éjfél után is mászkáltam egyedül az utcán. Azon kívül abszolút nem szóltak hozzám emberek, hogy menjek be az üzletükbe és vegyek dolgokat.
2023. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Azt mondod, elmentél egy országba, aztán zabáltad az all inclusive kaját, elmentél egy bazárba és fogalmad sincs arról, mi van körülötted? Képtelen voltál saját szemeddel megitélni a közbiztonságot, az ottani helyzetet? És azt mondod, akkora gyökér vagy, hogy erre egy kérdést is kreáltál?
2023. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A tengerparton voltam, nem a csóró negyedben 😑
2023. jan. 31. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
@7 Magyarul nem jártál Törökországban, csak egy turistákra szabott hotelgettóból egyszer kisétáltál egy bazársorra és jól meg is ijedtél a csúf barna emberektől, aztán inkább maradt az all inclusive dagonya.
2023. febr. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Abból hogy Törökország az egyik Top turisztikai célpont, te mire következtetsz? Az pedig vicc kategória hogy még voltál is ott és ennek ellenére megkérdezed :)
2023. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Melyik vàrosra, orszàgrèszre gondolsz?

Èn èltem törökorszàgban, de van olyan orszàgrèsz, ahova sosem mennèk.

2023. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!