Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Chinatown városrészekbe...

A Chinatown városrészekbe fehér embernek be szabad mennie?

Figyelt kérdés
Láttam hogy sok nyugati nagyvárosban (USA-ban rengeteg helyen, de pl. Londonban is) van Chinatown, ami ugye a kínai negyed megfelelője. Az lenne a kérdésem, hogy turistaként ha ide betéved egy fehér ember abból nagy baj lesz? Úgy értem nem szeretném ha egyszer eljutnék egy ilyen városba és turistáskodás közben halálra késelnének vagy ilyesmi.

2023. jan. 31. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy baj lenne belőle
2023. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
28%
Igen. A retek "sötét" környékeket viszont kerüld!
2023. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szomorú, hogy 12 év kitartó agymosás sikeresen kitermelt egy ilyen réteget, amelynek ennyire nincsen fogalma a világ dolgairól.
2023. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Túl kellene lépni ezen az m1-en láttam hogy mindenhol erőszakolnak a migráncsok, ami nem Magyarország dolgon.
2023. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Meg lehet gúglizni is városneve districts to avoid, no go zones, safe, hasonló keresőkifejezésekkel és több forrásból tájékozódva.
2023. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg kiu kell mondani, a kérdező m1 néző paraszt, aki sosem utazik, de sokat reteg.
2023. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"Köszi" a sok fröcsögő választ, sajnos eléggé mellé lőttetek, nálam kevesebben utálják és vetik meg jobban a fityesz agymosó propagandáját. Ennek a kérdésnek semmi köze nem volt a migránsozáshoz meg hasonlókhoz. Nem is migránsokról volt benne amúgy sem szó. Az érdekel(t volna) hogy az echte kínai negyedekbe be lehet-e menni anélkül hogy a kartellek, triádok meg hasonlók esetleg azt hinnék valami "ügyfél" vagy éppen valami ügynök vagyok, mert nem vagyok odaillő, és esetleg kilyuggassanak vagy leszúrjanak egy karddal. De úgy látom ebből is sikerült leszűrni hogy fideszes vagyok. Egyébként egyetértünk ami az agymosást illeti, de kicsit vicces mikor pont egy olyat róttok meg érte aki ugyanúgy rüheéli őket. :D
2023. jan. 31. 23:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval se mondtam, hogy az agymosás fideszessé tett. De azt, hogy butává, azt a legutóbbi bejegyzésed is megerősíti.
2023. febr. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztően ostoba feltételezés. A kínai negyedek nagyjából az egész világon turisztikai központok, a fél város oda jár jókat enni meg nagyobb mennyiségben műanyag kacatokat venni. 30+ nagyváros kína negyedében jártam, a legkisebb atrocitás sem ért soha, még olyan amúgy neccesebb városban sem, mint Paramaribo.
2023. febr. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, nyugodtan.
2023. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!