Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc szigeted a...

Melyik a kedvenc szigeted a Földközi-tengeren? Hova mennél el legszívesebben, melyiket látogatnád meg a legszívesebben?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Mallorca
Korzika
Szardínia
Szicília
Málta
Krk
Korfu
Kréta
Rodosz
Ciprus
39 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ha a kedvenc szigeted nincs benen a szavazásban akkor írd meg ide válaszban.
2023. márc. 1. 22:35
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül Krk-en nem voltam még. Mindegyik jó, de Korzika, Szardínia és Szicília nekem kiemelkedően jó volt.
2023. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 D. Brasco ***** válasza:
97%
Korzika hibátlan,szicilia is több mint pazar volt.A krk sziget nem rossz,de szerintem vannak attól izgalmasabb stigetek a horvátoknál.
2023. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs kedvenc, mert csak Korzikán jártam. Nincs mihez viszonyítanom.

Oda viszont visszamennék, de nem kerékpártúrán, mint korábban. Arra nem alkalmas. Az összes nagyobb városában voltam, és teljesen elvarázsolt.

2023. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a szavazatokat


#2 Akkor Krk-nél tudsz ajánlani igalmasabb szigeteket Hovátországban? Idén nyáron mennék Horvátországba azért kérdezem.

2023. márc. 2. 21:49
 6/19 D. Brasco ***** válasza:
100%
Peldaul a mellette lévő Cres szerontem sokkal vadregényesebb,a Dugi otok is nagyszerű uticél a vizo barlangjaival.
2023. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindet szívesen megnézném, de Kréta vonz a leginkább
2023. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

5

Korcula

2023. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Máltán voltam többször is, mivel lakik ott ismerős és hozzá megyünk ki évente egyszer 2020 óta. Szerintem nagyon érdekes és szép hely, hangulatosak az épületek, gyönyörű a tenger. Idén ősszel Ciprusra is készülünk és nagyon várom, utánaolvastam és rengeteg történelmi látnivaló van ott.
2023. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Én sorba látogatnám az összeset. Bicóval is megkockáztatnék egy utat.

3 fő dologból pénz OK, idő NOK, társ NOK. Ezért nem voltam még egyiken sem. INTP 40.

2023. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!