Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Flix buszra ha két jegyet...

Flix buszra ha két jegyet vásárolok azok egymás mellé szólnak?

Figyelt kérdés
vagy külön meg kell vennem a helyjegyet 2 főre?

2023. ápr. 19. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem szólnak egymás mellé automatikusan. Ha nem veszed meg a helyjegyet, akkor fenntartanak nektek két random helyet. Mikor odaértek a zöld pöttyel jelzett helyekre tudtok leülni. Általában vannak egymás mellett ilyen helyek
2023. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Azt kapod, amiért fizetsz. (de szerintem ez nem baj).

Ha nem birtok ki egymás nélkül néhány órát, extraként megvehetitek a hellyegyet. Ha kibírtok, olcsóbban utaztok.

2023. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Ha nem veszel helyjegyet, akkor egyáltalán nem biztos, hogy lesz valahol ülöhelyed, a buszjegy nem tartalmazza az ülöhely biztosítását. És NEM tartank fenn helyet annak, aki nem foglal le elöre!

Sokszor utazom Flixbusszal, rengetegszer vannak, akik végigállják a 16-18 órás utat vagy a padlón ülnek, mert az ülöhelyek foglaltak.

Mellesleg az ülöhely ára nem igazán sok, nem értem, miért ne tudnál venni azt is!

2023. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
En most vettem ket jegyet es nem vettem helyjegyet viszont automatikusan adott egymas melle.
2023. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a 3-asra! Olyan nincs hogy nem tartanak fent ülőhelyet... A jegyed árában benne van egy ülőhely. Ezt megerősítette nekem az ügyfélszolgálatuk is. Háromszor utaztam velük 6, 7 illetve 13 órás úton, és senki nem állt... Törvénytelen is lenne.
2023. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eleve te választod ki, hogy hova akarsz ülni, nem?
2023. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM. Ha valaki lefoglalta az adott helyet, oda nem ülhet más.
2023. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!