Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehetséges külföldi országban,...

Dominik0627 kérdése:

Lehetséges külföldi országban, pl USA- Kanadában leginkább nyári munkát vállalni úgy,hogy valaki nincs hallgatói viszonyban?

Figyelt kérdés

Egy barátommal gondolkodtunk ezen, én 23 leszek júniusban, érettségivel, de nem vagyok egyetemen, az angolom okés annyira hogy megértessem magam

, a srác 20 éves, az angolja neki rosszabb, ő villanyszerelőnek tanul, még mindig sulizik( van diákija de nem egyetem) mindketten meg tudjuk értetni magunkat azért bőven.. Milyen lehetőség lennének így nekünk, ha nyáréra szeretnénk kimenni? Szeretnénk világot látni, kis élettapasztalatot szerezni, meg gyakorolni a nyelvet.. Ha valaki bármi ötlet ,tapasztalatot tudna mondani , vagy weboldalt, megköszönnénk



2023. máj. 9. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ott az egész EU/EGK, szabadon mozoghatsz és vállalhatsz munkát bárhol. Spanyolországtól Írországon át Norvégiáig bárhol megkaphatod a kívánt élettapasztalatot.


Vannak working holiday vízumok is, ahol köteles vagy x időt bizonyos típusú munkahelyeken dolgozni (agrár idénymunkák leginkább) ahhoz, hogy a teljesítésével meghosszabbodjon a vízum és maradhass tovább akár utazni, akár még többet dolgozni. Ausztrália és Új-Zéland a két fő úticélja a magyaroknak, mert SOKKAL magasabb a fizetés (5-6000Ft/óra sima gyümölcsszedésért, túlórákkal több), mint az USA-ban és mert ezekkel az országokkal van egyezség. [link]

2023. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!