Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyedül nyaralni milyen? Megéri?

Egyedül nyaralni milyen? Megéri?

Figyelt kérdés

Frissen végzett fiatalként új munkahelyemen idén nyáron két hét szabadságot vennék ki és nagyon elszeretnék menni valahova külföldre akár egy hétre. A baj az, hogy sajnos nincs nagyon kivel, hiszen szülőkkel és tesómmal való viszony nem éppen a legjobb, baráti köröm se éppen túl nagy, a velem egykorú hozzám közel álló kevés fiatal meg vagy nem ér rá, vagy nincs annyi pénze, vagy pedig annyira nem vagyok olyan viszonyban, hogy több napot együtt eltöltsünk.


Úgyhogy végső opcióként nyilván az egyéni pihenés maradhat, aminek ugyan előnye hogy saját magam ura vagyok, de azért mégis jobb legalább még egy valaki mással közösen elmenni valahova.



2023. máj. 26. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Előnye, hogy nem kell igazodnod senkihez, azt csinálod és azt nézed meg, amit akarsz...
2023. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, erről is írtam.
2023. máj. 26. 11:03
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jó, csak ajánlani tudom! Oda mész ahova szeretnél, a saját tempódban, ha pedig mégis társaságra vágysz, akkor pl. a facebookon lehet keresni az adott városban ilyen meet up, találkozós csoportot, és akkor oda lehet menni szocializálóni kicsit.
2023. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Igaza van az elsőnek, nagyon sokan egyébként kifejezetten így akarnak menni nyaralni/utazni.


De pl ha szeretnél emebrekkel ismerkedni kint, lehet. OTt vannak a fiataloknak a bárok, buli hostelek, csoportos kirándulások, szóval nem is feltétlen kell egyedül lenned ha egyedül mész.

2023. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Nekem megérné, más meg hülye lenne egyedül utazni, hisz "mit csinálna?"

Ez nem megérés kérdése. Menj el, próbáld ki. Ha nem tetszik tudod, hogy ez nem a te stílusod és máskor nem mész. Ha meg tetszik bátrabban fogsz szervezni egyedüli utakat.

2023. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Emberfüggő. Én szeretek egyedül utazni. Másnak meg rémálom lenne mert a sarki boltba se tud lemenni egyedül. Először próbàlj meg egy hosszú hétvégét egyedül hogy el tudd dönteni, hogy melyik kategóriába tartozol.
2023. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Jórészt alkat kérdése is. Én nehezen találom fel magam egyedül, viszont nincs sem családom, sem társaságom, így jobbára egyedül nyaralok.

Követem egy holland motoros csaj életét. 7. éve járja a világot teljesen egyedül. Csak téli időszakra áll le pár hétre. Elmondása szerint barátja sincs. Jól keres a videóval, de szemmel láthatóan élvezi is. Van, aki meg a szomszéd faluban is elveszettnek érzi magát.

2023. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
95%
Az egyedül utazásnak is és a több szeméĺlyel közös utazásnak is meg van az elönye/hátránya. Èn szívesen meggyek többed magammal, de hála teremtőnknek egyedül is feltalálom magam. De van olyan ember aki nem szeret alkalmazkodni. És van olyan is aki unatkozik egyedül. Így kérdésbek inkább úgy kéne hangoznia. Megéri- e nekem, ha (és ide az jön amelyik típus vagy ) vagyok egyedül utazni.
2023. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
A privát kérdésre: YouTube-n (7. válaszban lévő motoros)
2023. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

#6-os mondja jól, próbáld ki egy rövidebb utazással.

amúgy szerintem a tengerparton dögleni tényleg unalmas egyedül, ha viszont szereted a mozgalmasabb nyaralásokat, akkor valóságos áldás, hogy mindig oda mehetsz, ahova éppen kedved tartja.

2023. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!