Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szomorúnak tartjátok, ha...

Szomorúnak tartjátok, ha valaki egyedül utazik?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 18:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Rengeteget utaztam egyedül és imádtam.
2023. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szívesebben utazom egyedül, mert nem kell senkihez sem alkalmazkodni. Ez főleg akkor fontos, ha sok látnivalóra/eseményre kevés idő jut.
2023. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem. Raadasul meg okvetlenul egyedul sem leszel.

En azt tartom szomorunak, hogy szorongas miatt nem merek egyedul utazni, eloadasokra menni. Van parom, sok az atfedes, de van, amire eljonnie martirsag lenne.

2023. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább irigylem, hogy ennyi kurázsi és életöröm van benne. Én sose mertem egyedül utazni, pedig évekig lett volna rá lehetőség.
2023. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi a fenéért találnám szomorúnak? Imádom. És egészen biztosan sokkal jobb, mint egy sz.r párkapcsolaton belül együtt utazni, majd végigveszekedni az utat. Na, az szomorú.
2023. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést:-) Tavaly kezdtem egyedül utazgatni, mert véget ért a kapcsolatom. Eleinte szorongtam egyedül, de most már nagyon élvezem. Most is külföldon vagyok. Meguntam, hogy masokra várjak, vagy idegenekhez alkalmazkodjam. Viszont pát ismerősömtől megkapom, hogy mennyire sajnálnak, hogy megint egyedül kell utaznom és nem találtam senkit, milyen szörnyű lehet. Pedig nem, egyáltalán nem az.
2023. máj. 27. 21:07
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem, pedig van kivel menni. Nyugi van, nem kell rohanni, van ido mindenre.
2023. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Egy idegenről nem tudom, hogy mennyire utazik egyedül. Mert ha azt vesszük a legtöbb ember a buszon is egyedül van, "egyedül utazik", de hogy turistaként teszi ezt vagy 10 perc napi rutinos busz úttal a kutyát nem érdekli. Kár ezen aggódni.
2023. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
50%

En ugy utaztam egyedul hogy kulfoldon lakom es egyedul repultem haza Magyarorszagra. Nyilvan Magyarorszagon nem voltam egyedul csak a repulogepen ami fel napos repulout. Sokkal jobb volt mert nem kellett masokhoz alkalmazkodni, varni oket a repteren, eldonteni ki hova akar ulni a repulon, cipelni a sok borondot, stb.


De ugy hogy nyaralni idegen orszagban, idegen varosban nem voltam egyedul, nem is kivankozok de nem szomoru dolog az. Bar szerintem jobb ha az ember megosztja masokkal az elmenyeit, minthogy egyedul elmenni megnezni London nevezetessegeit peldaul.

A szingli haverjaim baratokkal, testverekkel szoktak menni, a nem szinglik meg a parjukkal.

2023. máj. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé.
2023. máj. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!