Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Élteted legrosszabb osztálykir...

Élteted legrosszabb osztálykirándulása? Bármi jöhet.

Figyelt kérdés
Nekem ma volt csak azért.

2023. jún. 2. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ötödikben voltunk a helyi falusi víztisztítótelepen, megnéztük, hogy hömpölyög a sz*r. Ezt szerintem senki nem tudja űberelni..
2023. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazán borzalmasra nem emlékszem.

Akkor helyben a legunalmasabb az volt, amikor az ornitológus ofő kivitt minket egy pusztába, és fél órát gyalogoltunk, majd közölte, hogy sajnos a szárazság miatt mégsem fészkelnek a csiripek, és visszagyalogoltunk a buszba. De utólag meg az egyik legtöbbet emlegetett kirándulás lett belőle, mert a buszról egyszercsak észrevett egy madarat, és a nyitott ajtó keretébe félkézzel kapaszkodva leste távcsővel menet közben a jószágot, és azt hittük, kizuhan és meghal, de nem lett semmi baja, és azóta is csak röhögve tudom elmesélni bárkinek is. :D

2023. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A Mátrába mentünk első gimiben. Felvitt a busz Kékestetőre, lefelé kellett menni, viszont eltévedtünk. Csúszkáltunk a hegyoldalban, kétszer annyit mentünk, mint a terv volt, a cipőm nem is bírta. Délután eleredt az eső, bőrig áztunk. Mindennek a tetejébe brassói volt a szálláson este, de mivel késve értünk vissza, hideg volt és romlott. Egész éjjel járkáltunk a vécére. Reggel csak támolyogtunk, mint az őszi lepkék.
2023. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Még a 3-hoz: ez majdnem 40 éve volt, azóta sem ettem brassóit :)))
2023. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Pedig az finiiii.

Engem szimplán csak piszkáltak, de úgy h a buszon nekiálltam zokogni.:(

Köszi a válaszokat jöhet még minden ÉRTELMESRE(!!!) megy a zöl pipa!

2023. jún. 2. 21:18
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

40+-os vagyok, de erre örökké emlékezni fogok: egy olyan gimibe jártam, ami országos beiskolázású, vagyis az ország minden tájáról jártunk oda, volt köztünk debreceni, budapesti, szegedi, veszprémi, pécsi, győri, zalaegerszegi, amit akarsz... szóval az osztálykiránduláson mindig volt valaki, aki a saját vidékére kirándult.


Egyik évben úgy történt, hogy épp az én szülővárosom és vidéke volt a cél (szándékosan nem írom, hogy hol). Előre örültem, hú, de jó, milyen klassz helyeket mutathatok majd az osztálytársaimnak. Odaértünk és az egész várost belengte a sz@rszag, mert a környező területeken épp szellőztették a víztelep derítőjét. Az egyik emlékháznál pedig épp akkor dolgozott a szomszédban a szippantós kocsi, ott még erősebben érezni lehetett a szagot. Na, kb érettségiig hallgattam, hogy az én városomról mindenkinek a trágyaszag jut eszébe :)

2023. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Fűtetlen osb-ből összetákolt épületekben voltunk, reggelre kb. 10-15 fok volt, úgyhogy szétfagytak a csajok.

A közös fürdőszoba még nem volt kész teljesen, nem volt ablak és a wc kagylók egymás mellett voltak elválasztó fal nélkül, úgyhogy fej-fej mellett lehetett versenyezni a wc-n. :D

Kb. így:

[link]

2023. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7-es válaszoló juttatta eszembe: nem osztálykirándulás, tanulmányi versenyen voltunk Sárospatakon ( a Dunántúlról). A verseny 3 nap / 2 éjszakás volt. A szállás néhány csapatnak kollégiumban, néhánynak a város közelében lévő kempingben volt. Mi az utóbbihoz tartoztunk. Szintén fűtetlen házak (kb márciusban járunk, nagyon hideg volt), többen aludtunk egy ágyban összebújva, hogy egymást melegítsünk legalább. Másnapra taknyosak voltunk, minden bajunk volt, így versenyezni nem volt leányálom. A kísérőtanárunk meg kiverte a hisztit a rendezőknél, így második éjjel már a kollégiumban alhattunk. Igaz, hogy egy szobában volt az egész csapat, fiúk-lányok egymás hátán, de kit érdekelt ez akkor már...
2023. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miskolctapolcára mentünk kirándulni azonban a szállás címe rosszul lett felírva (amit akkor még nem tudtunk) és ilyen elég lepusztult emeletes épülethez vittek minket. Nagyon néztük, hogy biztos jó helyen vagyunk e mert sehol senki. A buszsofőr mondta, hogy szerinte ez nem az lesz de a nagyon okos osztályfőnök erősködött, hogy márpedig biztos ez lesz.

Úgyhogy ő nagy mellénnyel elindult befelé, az ajtó természetesen nem nyílt. Ekkor a buszsofőr mondta, hogy mostmár szinte 100 százalék, hogy nem ide jöttünk. Az ofő azonban még mindig nem engedett és annyira megfeszítette az ajtót, hogy leszakadt a helyéről.

Az ofő ekkor mindenkit beterelt. Hát bent eléggé lepukkant volt, én mondtam is, hogy megszökök ha itt kellesz aludni. Aztán bepakolunk majd elkezdtünk előkészülni szalonnasütéshez. Volt a kert hátuljába egy szalonnasütő, azt körbeültük. A nagy okos ofő itt is megmutatta mire képes mert akinek a szalonnáját ő húzta fel a nyársra annak mind beleesett a tűzbe xdd.

Úgyhogy éhen maradtak egy páran.


Aztán este még a fiúk fociztak, lányok tollasoztak ott a hátsó udvaron. A hátsó udvar is nagyon fura volt mert elég nagy gaz volt és nagyon nem az mint amire számítottunk. Ráadásul a hirdetesben úgy volt, hogy lesz sportpálya de hát az nem az volt. Szóvá is tettük, hogy ez elég zavaró mire az osztályfőnök egy régi fészerben talált egy cserjevágót és letérdelt a fűbe aztán elkezdte azzal vágni a füvet xdd. Mondtuk neki inkább, hogy így is boldogulunk még mielőtt megvágja magát.


Na de ami a lényeg, hogy este lefeküdtünk olyan 11 körül (illetve hát fent voltunk még de ott semmi fényforrás nem volt így a sötétben dumáltunk) mire halljuk, hogy szirénázik valami erre nem sokkal később már a fényt is láttuk és 3 rendőrautó állt meg itt, az egyik rendőr kezében egy hangosbemondó és azt kiabálta, hogy őt xynak hívják ilyen meg olyan rangban van és felszólítják a bent lévőket, hogy felemelt kézzel jöjjenek ki.

Konkrétan az történt, hogy a tulaj észrevette, hogy valaki bement oda csak nem mert szólni mert látta, hogy sokan vagyunk így bejelentést tett a rendőrségen, hogy betörtek az ingatlanjába (ami amúgy annyira le volt pusztulva, hogy egy két helyen ablak is ki volt törve). Aztán az egész éjjelt a rendőrségen töltöttük, másnap pedig a szülők vittek minket haza akik szintén az éjszaka folyamán berohantak mind, ofőt meg elbocsátotta az iskola felelőtlen magatartása végett.

2023. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A Mátrába mentünk alsósként, kb. 10 éves lehettem. Elmentünk kirándulni az erdőbe, vadlesre is felmentünk este, a kutya nem vigyázott ránk rendesen. Valami vadőr(?)-szerűség le is szúrt minket, mert lejöttünk és átfutottunk a másik csapathoz. Nem lett volna szabad, mert vaddisznók is éltek arra. A következő nap bőrig áztunk, szakadt az eső, persze a szálláson fűtés nem volt. Rettenet felkészületlen volt a tanár, aki vitt minket, eleve nem volt rendes túrafelszerelésünk, nem tudom, hogy miért kell az ilyeneket erőltetni.
2023. jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!