Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapestről Pozsonyba vonattal...

Budapestről Pozsonyba vonattal utazzak-e inkább, vagy az Orangeways-es busszal?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer utaztam eddig Pozsonyba, vonattal. Szóval összehasonlítási alapom nincs, de az teljesen rendben volt. Ja és arra figyelj, bár nekem szóltak a pénztárban, hogy ha egyirányba veszel jegyet, akkor 24 euró, ha oda-vissza, akkor 16 :)
2010. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez elég vicces, láttam én is neten, h 16 euro oda-vissza, gondoltam akkor csak oda kb 10, milyen olcsó...de akkor nem. akkor lehet busz lesz, az legalább olcsóbb, 3000Ft
2010. okt. 14. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Orangeways nagyon jó busz :) Kényelmes és olcsó :)
2010. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és van rajt wifi :D
2010. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak volt :(
2010. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

vonattal mentem a vegen, mert megis megyek visszafele is 2 het mulva..., igy olcsobbra jott ki, tenyleg 16 euro volt az ut, es meg sem kerdeztek oda-vissza kerem-e...rogton ugy adjak, mert ugy olcsobb.

teljesen korrekt volt az ut, semmi keses, tiszta kenyelmes, fulkes vonat keves emberrel. legalabbis ersekujvarig...mert ott rengetegen felszalltak, es pont egy budos pasi mellem ult...:-(

2010. okt. 21. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennél olcsóbb volt ???


[link]

2010. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem csak az ar a lenyeg. en imadok vonatozni. csak sokx jartam meg mar vonatokkal, kesesek, baleset, stb...buszon viszont altalaban hanyingerem van

de ez most jo ut volt. remelem visszafele is jo lesz:-)

2010. okt. 25. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!