Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » November 27-én mennénk a...

November 27-én mennénk a Bécsi Adventi vásárra és a Pandorfi outletbe. Érdemes ide befizetni 6000/fő dijat illetve ebben az időpontban vannak már olyan szép látni valók mint decemberben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha egy nap alatt mentek mindkét helyre az nem igazán jó, semmire se lesz időd. Parndorf egy óriási beávásárló centrum, ahol pár óra nem elég semmire, és Bécsbe szintén annyi látnivaló van, hogy pár nap kell oda nem pár óra. Szóval nem tudom, de szerintem nagyon elfáradsz majd a nagy rohanásba, és alig fogsz látni valamit.
2010. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a hozzászólásod.Ha csak a Bécsi Adventi vásárt néznénk meg akkor oda érdemes kimenni még december elején? Mennyivel lessz több látnivaló decemberben mint november végén?
2010. nov. 14. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz több látnivaló akkor. De ha csak Bécsbe mész akkor a környéken is tudsz nézelődni, mert ott nagyon sok a látnivaló. Ott a Parlament, a könyvtár, 10 perc sétára a Stephansdom, meg még tényleg sok minden. Tényleg nagyon szép, érdemes megnézni!
2010. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi minden év decemberében, kimegyünk egy napra Bécsbe.

Ekkor már karácsonyi díszben van minden.

Fél Magyarország ott lesz, majd meglátod.

6ezer Ft az teljesen OK.

2010. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az adventi vásár 14-24 ha jól tudom,tehát 27-én esetleg leárazásokra mehetsz el vagy ilyesmi.de nyugodtan világosítsatok fel ha nincs igazam. egyébként én is ki szeretnék menni az éven,de szállást még nem találtam =(
2010. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Adventi vásár már több mint egy hete nyitva van a város különbözö részén: már láttam öket, én Bécsben lakok, hidjétek el. A Schönbrunn-i kastélynál,a Rathaus-platz-on, A Museums Quatier- nél, A Maria Hilfer- Str-nál. Gyönyörüek. Már ma megnézhetsz mindent amit dec. 15, vagy akár 24-én látnál. Nekem a Rathaus, vagyis a "Város- tanács" jött be a legjobban, az a legszebb és legnagyobb! Jó szórakozást!
2010. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!