Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » OrangeWays buszok milyenek?...

OrangeWays buszok milyenek? WC működik, nem csak dísznek van (gyerek miatt fontos)? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 15:11
1 2
 1/16 anonim válasza:

Sziaa!

Mi idén egy ilyen busszal voltunk egyhetes utazáson.

Mi magasföldszintes busszal utaztunk. E miatt szép volt a kilátás.. csak mivel mi hátul ültünk ahol szép nagy feliratok vannak az ablakra ragasztva nemláttunk semmit.

Ez a gond a 100 utas közül körülbelül 20at érintett.

Odafele út két napos volt (Angliában voltunk).

Az egyik gyerek bef*sott. A wcébe és a nadrágjába egyaránt.Ez az első nap végén történt. A második napra már a buszban nem lehetett megmaradni. A Wc eldugult.

A busz miatt kárpótolt a helyszín:)

2010. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mitől dugult el?:O
2010. dec. 10. 15:38
 3/16 A kérdező kommentje:
De lehet nagywc-re is használni (gyerek miatt)??
2010. dec. 10. 15:42
 4/16 anonim ***** válasza:

Bocs, de leírva marha vicces :-DDD

Szerintem inkább repülj. Ott nincs ilyen probléma.

2010. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi múlt héten voltunk velük Pozsonyban, elinduláskor levetítettek egy filmet, kizárólag pisire lehet használni, még a papírt sem szabad a csészébe dobni. Én nem jártam a wc-n az utazás alatt.
2010. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én sem használtam a wc-t utazás alatt, kb két-három óránként megálltunk valahol, inkább elintéztem ott a dolgom, így a következő buszozós részt lazán kibírtam. Ha olyan pici a gyerkőc akkor nem érdemes túl hosszú útra busszal indulni, de ha nagyobbacska, akkor meg kell vele beszélni indulás előtt, hogy szóljon ha nagyobb dolga lenne, és a következő buszmegállónál végezze is el. Sokszor fél, háromnegyed órát is álltunk egy megállóban, annyi időnek azért elégnek is kell lennie! :)
2010. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jó, csak elég izgulós gyerek, és ha utazáskor rájön a hasmenés vagy valami, akkor gondolom azért lehet használni (max a papírt majd egy zacskóba dobjuk)?
2010. dec. 12. 17:44
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, igen, én is egyre inkább a repülés felé hajlok, csak a buszjegy retúr egy főnek 9.000 Ft, a repülőjegy pedig retúr egy főnek 40.000. Nem mindegy, 3 személy esetében pláne...
2010. dec. 12. 18:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Vonat?
2010. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jó ötlet!
2010. dec. 15. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!