Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjünk nyaralni, ahol...

Hova menjünk nyaralni, ahol horgászni is lehet?

Figyelt kérdés
férjemmel kisbabát várunk júli 26-ra. május elején szeretnénk elmenni kettesben nyaralni. üdülési csekk elfogadó helyek érdekelnének.olyan ahol lehet pecázni és nem túl drága!létszi segítsetek!!!
2009. jan. 20. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyertek Mártélyra (Csongrád megye, Hódmezővásárhelytől 6 km). Tájvédelmi körzet, gyönyörű szép, és állítólag horgászparadicsom, bár én nem szoktam horgászni. Van olyan szálláshely, ahol elfogadják az üdülési csekket is.
2009. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tiszafüred, Tisza-tó, horgászparadicsom. :) Sok vendégház meg panzió van, de ha babát vársz, akkor érdemesebb hotelbe menni, mert az garantáltan tiszta, és ha valami különleges kívánságod, kérésed van, azt is szívesen megcsinálják, legalábbis nekem ez a tapasztalatom, mi a Balneumban voltunk a kiscsaláddal. :)
2009. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!