Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Minden álmom, hogy delfinekkel...

Minden álmom, hogy delfinekkel ússzak. Hol tudom ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg nem csak ilyen "nah akkor minden turistának adunk 1 percet" élményre vágyom, hanem többre. Tudnátok segíteni?
2009. febr. 19. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Miami, Florida.. szerintem mindenképp addig kell utaznod
2009. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon vastagnak kell legyél hogy ezt megtehesd....ha csak nem hátizsákos turistában nyomod de még úgyis utazás szállás meg költségek vagy 6 kiló repülővel szerintem 1 milla
2009. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért? csináltátok? Vagy info, hogy hol lehet ilyet?? Légy szi' irjátok meg pontosan. Vagy linket küldjetek. KÖszi.
2009. febr. 19. 14:04
 4/11 anonim válasza:
100%
Egyiptom, Sharm el sheikh. Ki tudsz fogni last minute utakat, 49000/hét+illetékek kb. Én voltam ott, be lehet fizetni delfin show-ra és ott kb 20 euróért úszhatsz is velük!
2009. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mexikóban voltam ilyenen. 10 fős csoportok vannak és két delfinnel lehet úszni. Egymás után mindenkire sor kerül és kb. 5-ször kerülsz sorra.

Mi Usa-ból mentünk. 1200 dollár volt az út+szállás+kaja 2 hétre és kb. 120 dollár volt fejenként a delfines program. Drága, de megérte.

Fényképezni nem lehet. Ők fényképeznek és meg lehet venni a képeket.

2009. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Izrael Eilat.
2009. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akik tanácsokat adtak , azok hihetetlen nagy örömet okoztak nekem!!! Földig hajlás mindenki előtt:) Köszi, köszi, köszi! Már szervezem is!:)
2009. febr. 19. 17:19
 8/11 anonim válasza:
nekem is minden vágyam,nagyon imádnivaló állatok. Spanyolországban nincs ilyen delfinárium? Görögországban?
2009. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon drága mulatság,de megéri.

Az osztálytársam és a családja gyakran mennek ki emiatt Mexikóba.Szerintük érdemes ;)

2009. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én San Diegoban úsztam fehér delfinnel (belugával), bár palackorrút is lehetett volna választani, a beluga azért ritkább. Szinte minden delfináriumban adnak lehetőséget, bár elég drágán, a delfinekkel való úszásra. Pl Franciaország Marineland, Olaszország Oltremare, Spanyolország Mundomar, stb. Én is betervezem az ilyet mindig a nyaralásokba, felejthetetlen élmény :) Majd aztán írj beszámolót!!! Sok sikert :)
2010. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!