Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki 1-1,5 éves babája nélkül...

Aki 1-1,5 éves babája nélkül ment külföldre nyaralni, annak hogy viselkedett a babája amíg nélkületek volt, illetve a visszatéréskor? Nem izgultátok végig a nyaralást? Aki vitte a picit, az miket pakolt be a babának?

Figyelt kérdés
Nyár végén mennénk el egy hétre külföldre, de még vacilálunk, hogy vigyük-e a babát vagy hagyjuk a nagyszülőknél.
2011. jún. 8. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Èn abszolút gyerek lapasszolos anya vagyok, de nyaralásra nem passzolnám le hacsak nem afrikába utaztok szafarira. azt megérteném.


De akárhova mentek európán belül nyugodtan vihetitek a gyereket. én tuti nem passzolnám le.

a gyereknek is kell nyaralás, és ha úgy gondoljátok nem kikapcsolódás gyerekkel akkor vigyétek az egyik nagyszülöt, vagy nagynénit, vagy egy babysittert.


ha más okból utaznátok el azt is megértem, és annak sem vagyok ellene hogy pl mozi miatt lepasszolni vagy akár egy délutáni fürdözés miatt, de egy egész hétre nem hagynám ott, mert neki is ez egy nagy élmény nyaralni.

2011. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát én se passzolnám le, a kisbabák is örülnek fürdeni, játszani! Szóval semmiképpen nem hagynám otthon!

Ha magammal vinném akkor vinnék neki ha tudnék, utazó babaágyat, etetőszéket [de ahova mennek ott lehet, hogy adnak ilyeneket] ruhát, kaját, szóval mindent ami kellhet neki

2011. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
áá mindenképp vigyétek magatokkal... nagyon hiányoznátok neki :(
2011. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!