Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lányok! Elmennétek Balatonra,...

Lányok! Elmennétek Balatonra, ha pont meglenne? (de csak mondjuk 8 napból 3 napig)

Figyelt kérdés

Nyaralni megy, pontosabban táborba. Majd júliusban, de már le kell adni a jelentkezést. A "női problémám" vége pont belenyúlik. Szeretnék elmenni, mert olyan barátok vannak ott

akikkel csakis ott találkozhatok. De egyedül a parton ülni kicsit frusztráló. Ti elmennétek a helyembe? (nem biztos hogy belelóg a mensim vége, mert még beállóban van, és a tamponhoz még nem merek nyúlni)


2009. márc. 23. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan használj tampont. Én 12 éves korom óta, amióta megvan, használom, nem is bírnám ki nélküle, többek között azért mert így azt csinálok és akkor amit akarok.
2009. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én voltam már többször is a Balatonon, mindig táborban tehát nem én választottam az időpontot,

És a tavalyi nyáron, mikor mentuünk (7 napig) a harmadik napon megjött, de tampont használtam és így nem volt probléma.

Tehát igen, elmennék s ha netán úgy vízbe nem is akarsz menni, az emberekkel találkozhatsz és hát napozás :)

2009. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
87%

A Balatonra?? oda mindig!!! :-)


Szerintem is tampon a megoldás ha kell....ezért ne hagyd ki!

2009. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
nem tudhatod pontosan, hogy meglesz-e akkor, mert pl ha addig minden alkalommal csak 1 napot késik, akkor megúszod a táborban. Úgyhogy szerintem jelentkezz nyugodtan, ha mégis rosszul jönne ki a lépés, akkor valószínű lesznek sorstársaid és akkor nem kell a parton ülni. :)
2009. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De a tampontól még "félek" nem igazán merem felhelyezni, és elég kevés vérzés szokott lenni, Általában 3, max. 4 napig tart.
2009. márc. 23. 14:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 3 nap alatt le van járva amúgy, de a tampon felhelyezéstől nem kell félned :)

Gondolom szűz vagy és ezért félsz úgymond, tudom milyen mert én is szűz vagyok (17 évesen) és eleinte én is féltem picit, de a nővérem megnyugtatott, csak erőt kell venni magadon és felhelyezni

Persze legelőször minivel próbáékoztam ma már a normál méretet használom

De én is azt tanácsolom, mint az előttem szólóak, hogy használj tampont és így a balatoni kirándulásod is jó lehet, jól érezheted magad :) Sok sikert!!! :)

2009. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom, szerintem a tamponnal talán még várok. Az a baj, hogy a táborban 2 fürdőhely van: 1 medence és a Balaton. Ha medencében vagyok nincs baj, de ha a Balatonba megyek, ott nem találtam tavaly sem wc-t, és rögtön nem tudnék cserélni. Lehet, hogy csak azért mert új vagyok, de nem tudok erről a dologról nyíltan beszélgetni másokkal. Tudom, hogy természetes, de egyszerűen nem megy. Mind1. Majd eldől. Talán fogom használni.
2009. márc. 23. 15:15
 8/16 A kérdező kommentje:
De szeretném megúszni.
2009. márc. 23. 15:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is menj el, ha no tampon! 8 napig nem tart, és nem csak fürdés lesz. Nincs mindenki mindig a vízben. Vigyél társasjátékot, kártyát.
2009. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még jöhetnek! De azért köszi a biztatást is, szerintem elmegyek.
2009. márc. 23. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!