Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Létezik olyan ország, ahol...

Létezik olyan ország, ahol nincs túl hideg tél és túl meleg nyár sem, és ez így is fog maradni még évtizedekig?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre többet fordul meg a fejemben, hogy ha az itthoni politika, ami megkeseríti az átlag emberek életét, és az egyre torzuló klíma (sajnos 25 fok felett én már megbetegszem a melegtől, de a túl hideget sem bírom,mondjuk -10 alatt) nem fog változni, sőt, romlik majd a következő 4-5 évben, a családommal együtt elmenekülök innen. De még nem tudom melyik ország lenne a legmegfelelőbb, ahol az életszínvonalunk is átlagos lehetne (mármint nem az itthoni szegény átlagosra gondolok, hanem arra, mikor minden fontos dologra jut pénz,meg tudunk élni,de néha azért marad egy egy nyaralásra vagy gyerekeknek táborra is tartalék), valamint a hőmérséklet sosem, vagy csak nagyon ritkán kúszna a 25 fok felé még nyáron is....létezik ilyen hely?
2009. ápr. 4. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Óceáni éghajlatot ajánlanám neked: ilyen pl Anglia, Franciaország egy része, Belgium, Hollandia...

Nem túl meleg, nem túl hideg, jól meg lehet élni...

Viszont sok az eső.

2009. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még az eső sem zavar annyira, mint a kánikula :) mellesleg én is erre gondoltam, de sajnos az elmúlt 1-2 évben azt mutatták a statisztikák, hogy a felmelegedés, ami nálunk már évek óta érezhető, elérte az úceáni éghajlatú országokat is, pl Angliában tavaly nyáron volt hőségriadó is :(
2009. ápr. 4. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem bírod se a meleget, se a hideget, jobban jársz kétlakiként: a nyarat töltsétek valamelyik osztrák, alpesi kisvárosban, a hideg évszakra meg költözzetek le a francia riviérára.
2009. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
97%
Igen van!!! Írország, Anglia. Én Írországban élek itt tutira megfelel a te paramétereidnek. De itt ismerős nélkül nagyon nehéz elkezdeni, vagy hozz magaddal legalább 8-9ezer eurót és lesz pénzed kifizetni a depositokat, meg egy kicsit elvegetálni amíg nem kapsz munkát. Ha van ismerősöd akkor ha egy kicsit összeköltözöl vele fél év után az már referenciát jelent, de még utána is nehéz lakáshoz jutni. Egyébként a lakások bérleti díja 600tól fölfelé van attól függ hogy kis, vagy nagyvárosban vagy akár 1500 is lehet. De lényeg az hogy itt télen nem ismerik a mínuszokat és nyáron is legfeljebb 23-25 fok van.
2009. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
MÁLTA!!!! az átlag minimum hőmérséklet 15 °C maximum pedig 28 °C és az év nagy részében olyan 24-26 °C van. Nem mellesleg biztonságos hely!
2009. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Madeira.
2009. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!