Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökország inkább Európai...

Törökország inkább Európai vagy Ázsiai ország?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ázsiai
2011. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
én európainak tanultam xD
2011. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy európainak tanultad, de csak kb 10%-a van Európában.A Boszporuszon túli területek már Ázsia
2011. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mentalitásra érti a kérdező. HA arra gondolsz, akkor erősen ázsiai.

Ha pedig a földrajzra, akkor egy nagyon kis része ide tartozik Európába, de a döntő hányad ázsiai rész. kb.:8 millió fő él az európai részen és 70 az ázsiain.

2011. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen a mentalitásra gondoltam. Csak mert ezekben a török sorozatokban inkább európai irányzatot vélek felfedezni.
2011. szept. 1. 17:26
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Az ne tévesszen meg, anyám is nézi ezeket és mindig mondom neki, hogy így csak a felső 10 000 ember él

a legtöbbjük, szinte gettó ( kicsit erős kifejezés), de nem éppen jó körülmények között.

2011. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

> én európainak tanultam


Te az első világháború előtt járhattál iskolába :))

2011. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem elég változó. Nem mindegy hol nézzük és melyik réteget. Nem mindegy, hogy keletről vagy nyugatról beszélünk és a szegényeket nézzük, vagy a felsőbb réteget.

Nyugaton elég Európai szintűek a városok, a falvak kicsit elmaradottabbak, jobban érződik, hogy az ember nem Európában van. Ha a gazdagabbakat nézzük, ők nagyon modernek, a szegényebbek viszont iszonyatosan szegények és az életszínvonal is a béka feneke alatt.

2011. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

tegnap 18:13

Tavaly tanultam és pontosan így van. Törökországban a Boszporusz-szoros választja el Európát Ázsiától. :D

2011. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 PetraBee ***** válasza:
92%

Mindegyik es egyik sem.

Területileg föleg azsiai, kulturalisan nagyon szeretne europai (vagy annal jobb) lenni, mentalisan viszont inkabb Közel-keleti.


Elsö ranezesre baratsagos es közvetlen, es ha betartunk egy par alapszabalyt, es tisztaban vagyunk a kulturaval, akkor biztonssagos is.

2011. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!