Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az a helyzet, hogy ki szeretné...

Az a helyzet, hogy ki szeretném menni Angliába, angolul tudok normálisan, már külföldön dolgoztam szóval ezzel nem lenne probléma . Szállásokat is néztem egyedül a gumtree-n, és más oldalakon is, találtam elfogadhatókat csak?

Figyelt kérdés

mivel külföldi szám , és telefonon foglalnám le , nem készül róla semmi hivatalos dolog , így aztán mire odaérnék lehet hogy már nem is lenne kiadó az a szoba épp.


ezt a külföldi szállást itthonról úgy érzem így nem lehet elintézni , más már ha az ember kint van , és úgy .


ezért magyar szállások után nézek először, de nem kapkodva, nem akarom hogy kicsesszenek velem , ezért kérem a véleményeket erről az oldalról pl .:


[link]



ment-e már ki velük valaki, és milyenek a szobák , házak ?


normálisak vagy valami lepukkant sz*r?


előre is köszi a válaszokat .


2011. szept. 22. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

A londonimagyarok.hu-nál ne szerezz szállást! Mindenféle hülye költségeket számítanak fel! (kulcsdíj, regisztrációs díj, 1 éves mittudomén milyen díj.)


Vagy válaszd az iránylondon.hu oldalt(lakásaik 2 és 3-as zóna, tiszták, rendesek, segítőkészek, nem húznak le!), vagy pedig a magyaroklondonban.com(szintén jók, csak a hátrányuk az, hogy 5-ös és 6os zónában vannak a lakások.) oldalt.


A gumtreen pedig csak akkor tudsz szerezni szállást, ha itt vagy, mert sokszor amit meghirdetnek, az már délután ki van adva.

2011. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik magyar lehetőséget sem választanám.(főleg nem a londoni magyarokat)

Azt írtad,hogy nincs gond a nyelvtudással.

Akkor én a helyedben a következőt tenném.Még otthonról keresnék egy angol telefonszámmal ellátott szobát(vagy lakást,amit bérelni akarsz) Ha kijössz,úgy gyere,hogy délelőtt már itt legyél.Menj el oda amit még otthon lerendeztél.Ha megvan akkor nincs gond,ott a szállás.Ha nincs meg,akkor sincs gond,hiszen rögtön tudsz bármelyik ügynökségi irodában szobát bérelni.HA délelőtt jössz ki,bőven van időd rá,és simán fogsz kapni is.

Ha este jönnél akkor sincs gond,ha nincs már meg a lefoglalt szállásod.Akkor 1 éjszakára megpihensz egy motelban,és másnap egész napod van hogy a saját szemeddel lásd a szállásokat és választ.

A magyarok által kínált szobáknál,sokszor elkérnek "egyéb díjakat"

Minek fizetnél ha te magad is el tudod intézni??

2011. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

értem, köszi még gondolkozom , meg ilyenek .


külföldieket is nézegettem már igen , de most érted , felhívok tényleg itthonról egyet , hogy holnap akkor megyek , megbeszéljük , odacipekedek bőröndöt meg mindent. aztán mi van , ha nincs is ott , mert már közbe kiadta másnak .


aztán csak megint hurcolhatom magam után a bőröndöt .


ha meg éppen tényleg így járok , mehetek egy moteba vagy valahova, ahol nem is biztos hogy 1 napra lehet bérelni szobát, hanem csak 1 hétre. hát akkor már ott vagyok hogy olcsóbban jöttem volna ki , ha a magyar ügynökséget választom .


nem tudom , nem egyszerű sajnos .


az megint más , már írtam , hogy kint vagyok egy szobában és úgy keres az ember mást .

2011. szept. 22. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

későn írok, de pl. a tesóméknak semmi gondjuk nem volt a londonimagyarokkal, sőt!


a szállás meg mind lepukkant szar lesz, mert az angol lakások lepukkant szarok. nem a londonimagyarokat kell hibáztatni, majd ha itt leszel pár hónapja, meglátod. valami borzalmasan építkeznek.

2012. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
ja, és hivatalos szobabérlésnél hat heti depositot elkérnek (bizony, az angolok), plusz még a havidíj.és nem szokás a zárható szoba, minek az?
2012. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 IgaziLulu121 válasza:
58%
Lehet hogy az angol lakások lepukkantak... Csak nem mindegy hogy hanyas zónában meg hogy mennyi pénzt szánsz rá.. Mi most egy 5 hálós lakásban vagyunk négyen anya, két fiútesóm és én... 1000 £ hetente és gyönyörü.. Nem felvágásból de ne általánosíts, mert ez olyan mintha azt mondanád hogy minden Amerikai ember kövér, hát nagyon nem
2012. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1000 font hetente baromi sok. egy olyan állás, amire ki szoktak jönni, egy hónapban hoz 8-900 fontot. hogy fizetne belőle ezer fontot hetente? ez ugyanúgy nem általános, ahogy nem általánosak a szép, jó állapotú lakások. persze, hogy lehet találni olyat is, jó pénzért, lásd fent. de nem ez az általános. és nem csak London van, ötszáz kilométerrel feljebb még mindig Anglia van. itt olcsók a lakások (ugyanolyan szar a legtöbbje szintén, de az mindegy.)
2012. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%
Van az előttem szóló szavaiban igazság, viszont nekem az első állásom, amit kint létem másnapján szereztem, havi Ł1300-at hoz. Pedig nem válogattam. Ha 4 ember van,és csak keressen Ł1 100-at személyenként, abból ki lehet fizetni havi Ł1000-et. Habár valóban nagyon drága, ahhoz képest, hogy van lakás Ł1300-ért is havonta. nem is olyan rossz.
2014. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!