Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha ma rendeltem neten egy...

Ha ma rendeltem neten egy dolgot, az mikorra ér ide? Futár fogja hozni, de nem írtak semmit, hogy mikor érkezik.

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

ha elsőbbségivel adják fel akkor holnap

ha nem akkor 2 nap múlva

2011. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha futár hozza akkor akár ma is érkezhet
2011. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. dec. 15. 13:19
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk nem találnak itthon?
2011. dec. 15. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor hagynak a ládában vagy az ajtórésben egy kis papírt, amin rajta lesz, hogy mikor mehetsz érte és hova
2011. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szoktam én is a neten rendelni. Általában a rendeléstől számított 2-nap amig megkapod - ha van raktáron! Nekem volt már olyan, hogy 8-napot kellet várnom mert mint kiderűlt a megrendelt árú ép kifogyott, és a külfőldről rendelt "utánpótlás" is későn érkezett. KB: 20-szor rendeltem már a neten, és egyszer előfordult, hogy egy habszivacsal kitömött dobozt kaptam a rendelt árú helyett!! Írtam emailt a cégnek és viszaküldtem a dobozt, mire ők a megadot bankszámlámra átutalták az árú ellenértékét, és elnézést kértek. Attól a cégtől soha többé nem rendeltem és nem is fogok.
2011. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Telefonon is lehet némelyik futárszolgálatal egyeztetni időpontott.
2011. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is gyakran rendelek neten és 2 nap amíg ideér.De jártam már úgy is ,hogy 3 hónap múlva állítottak ide a cipőmmel. Soha többet nem rendelek onnan.
2011. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én most a Topshoptól rendeltem, még nem ért ide, pedig vasárnap adtam le a rendelést.

Van olyan hely ahonnan több mint 3 éve rendeltem és még nem ért ide.Remélem most nem ez lessz.

2011. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!