Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olyanoktol kernek tanacsot,...

Olyanoktol kernek tanacsot, akik mar eltek Londoban illetve valamilyen mas Londontol tavoli varosban Angliaban. Hol jobb az elet mindenfele szempontbol?

Figyelt kérdés
foleg ismerkedes, szorrakozas, munkalehetosegekre gondolok.

2012. jan. 21. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, én Londonban élek már egy ideje, de sehol máshol nem éreztem olyan jól magam mint itt. Rengeteg program, lehetőség, rengeteges látnivaló, a kajákról nem is beszélve!(persze nem az angol kajákról beszélek, bár azok sem olyan rosszak, mint amilyen a hírük.) A munkalehetőség pedig attól is függ, hogy te magad mit szeretnél dolgozni. Ha alja munkát keresel, akkor London nem feltétlen jó választás, mert ha minimálbért keresel, akkor az itt durván kevés. Szerintem. Én programozóként dolgozom, jól keresek(annyit még nem kapok, mint az angol kollégáim, de az évi bruttó 32.000 fontot igy is megkapom.). A munka az legtöbb esetben rajtad áll! Ha jó az angolod és van szakmád, nem vagy válogatós, akkor találhatsz munkát! Ha szerencséd van akkor hamar.
2012. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 évig Londonban éltem.jelenleg is Angliában élek,de vidéki városban.

Ha megélhetést nézzük,hogy hol olcsóbb az élet akkor vidéki város sokkal jobb.Nyugisabb,olcsóbb,lazább.

Ha szórakozást nézem akkor London a jó,mert ott van sok látnivaló.Bár ha valaki vidéken él,az is tud szórakozni,csak hát utazni kell érte.

Ismerkedni meg attól függ,hogy kikkel akarsz.Magyarokkal? Mert én Londonban kerültem a magyarokat,mert sokan becsaptak/átvágtak.Vidéken szívesebben barátkozom magyarokkal mert ott már minden magyarnak kialakult az élete.Angolokkal meg egyértelműen vidéken tudsz jobban barátkozni,mert Londonban inkább csak bevándorlókkal találkozol.

Munkalehetőség meg mindegy. Ha szerencsés vagy,ha tudod a nyelvet,ha jó szakmád van akkor London is és vidéki város is nyerő lehet.Én Londonban 4 hónap után kaptam melót.Vidéken 2 hét után..

2012. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom valaszaitokat, egyenlore ugy megyek ki mint au pair, es igy valaszthatok hogy hova szeretnek menni, de persze gondolok arra is hogy utana hol kapok majd konnyebben munkat es, kicsit tartok attol hogy maganyos leszek, azert is szeretnek olyan helyre menni ahol vannak magyarok, tudok baratkozni...
2012. jan. 21. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
egy tanács! én is akartam magyarokkal kapcsolatot tartani, de hidd el! jobban jársz ha inkább másokkal haverkodsz, mint magyarokkal! Nem mondom, van köztük jó arc is, de nagyobb eséllyel vágnak át, mint más nemzetek. De persze itt a fórumon mindenki beszólt emiatt, mert arra hogy a magyarok milyen görények külföldön egymással, azt csak akkor tudod meg ha itt vagy és látod a saját szemeddel.
2012. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 19:08 vagyok.


osztom az utolsó véleményét.Magyarokkal nagyon óvatosnak kell lenni.Londonban csalódtam nagyon a magyarok miatt,pedig csak olyan barátra vágytam akivel el lehet menni vásárolgatni,vagy be lehet ülni egy kávézóba.


Amióta vidéken élek,van pár magyar ismerős (nem sok) akik ugyanúgy félve kezdtek barátkozni mint mi.Ők is csalódtak.Bár én szívesen barátkozom magyarokkal,mert már van tapasztalatom abban hogy át akar-e vágni vagy csak barátságot akar..Ma már könnyebben lerázom ha valaki link..

Jó tanács: Ne sokat várj a magyaroktól.

2012. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kulturáltabb, kevésbé pakisztáni-indiai-afrikai európai városban jobb, pl. Bécsben!
2012. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!