Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szabad laptopozni a repülőn?

Szabad laptopozni a repülőn?

Figyelt kérdés
Most gondoljatok bele milyen jó az,ha beépitett kamerás laptopom van és utazok vhova,akkor beszélhetek a többiekkel hogy épp hol vagyok és még láthatnak is :)))))
2008. ápr. 10. 13:52
 1/9 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom a repülőre ilyent nemlehet felvinni.. csak a kézipoggyászba vagy csomagba
2008. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ha kamerát meg fényképezőt fel lehet vinni,akkor laptopot miért nem??Pedig nincs sok különbség köztük,max a méretük...
2008. ápr. 10. 14:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Felviheted a leptopot nyugodtan keziben, mi is fel szoktuk vinni. Le se adnam!!!! Akkor valoszinu baja lenne a dobalastol mire visszakapom.


Lehet is hasznalni, amiatt sem szoltak meg sosem.


Azt viszont nem tudom, hogy internetes kapcsolatot meg lehet-e illetve meg tudod-e oldani, azt sosem probaltuk.

2008. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A laptopot felviheted és használhatod is az utazómagasságban (fel- és leszálláskor nem - balesetvédelmi okokból.)

Azonban hivatalosan a laptop minden vezetéknélküli kapcsolatát ki kell kapcsolni. (Nem mehet a wifi keresése, a bluetooth, infra, stb.) De ha bekapcsolva hagyod sem fog "lezuhanni" a gép, de nem is fog találni semmilyen hálózatot. Ha rádugsz egy USB mobilmodemet, akkor a modem nem fog hálózatot találni, tekintve, hogy a 10.000 m-es magasságban 1000 km/h-s sebességre nem igazán építettek adótornyot. :)

Vagyis rögzítheted a webcam képét, fotókat készíthetsz vele, de egy repülőgépről online nem leszel.

2008. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

fel és leszálláskor nem ,ki kell kapcsolni a notebook-t de közben használhatod.


most egyezkednek hogy a jövöben lehet mobbillal telefonálni a gépeken, lesz rá rendszer ami nem befolyásolja a repcsi rendszerét, de azt nem tudom hogy így netet is lehet-e majd elérni.

2008. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hehe:) kösz a válaszokat
2008. ápr. 10. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Lehet telefonálni mobillal :) Csak technika kell hozzá. Azt is meg lehet oldani egy "mobil adóval" a repülőn. De kb. hasonló árakkal, mint a műholdas hívások (több ezer forintos percdíjakkal). Annyiért most is lehet telefonálni a repülőről :)
2008. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

még véletlenül egy öngyilkos hacker megzavarná az irányitótorony számitógépét :D

:P

2009. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fel lehet vinni, sőt használni is lehet csak a wifit meg ilyeneket ki kell kapcsolni, de pl filmet nézhetsz rajta.
2011. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!