Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A turistabuszokon miért van...

A turistabuszokon miért van WC, ha nem lehet használni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 11:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés... Amikor mi mentünk osztálykirándulásra, "budisbusszal" mentünk és nekünk sem lehetett használni... Akkor minek tartják? Nem értem... Nehogy már takarítani kelljen...
2009. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
gondolom ezekben valami tartály van alul és abba gyűjtik a "cuccot" :D és szerintem ezt kiüríteni elég körülményes. Ha pedig az egész busznyi ember azt használja mondjuk egy 24 órás úton akkor az út felénél megtelik... tavaly én is utaztam ilyenen Angliába, és azt mondták hogy csak végső esetben használjuk. Tehát azért használni lehet, de csak akkor, ha nagyon gáz van :D
2009. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De akkor meg tuti hogy végsősoron nem használja senki, mert mindegyik görbe fánál van benzinkút ahol meglehet állni wc-zni. Mekkora hülyeség már akkor wct tenni egy buszba!
2009. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem akarják takarítani, meg fertőtleni. Lehet hogy a sofőr dolga lenne, és így egyszerűbb zárva tartani.
2009. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
végszükség esetén nálunk lehetett használni. Volt olyan,hogy egy lány nem bírta vna a következő benzinkútig. Fiúk bármelyik fát meg tudják locsolni... :D
2009. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Végszükség például ha valakire rájön a hasmenés egy dugóban a semmi közepén, hát olyankor lehet.
2009. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy a hirdetésbe bele lehessen írni hogy van rajta wc és így drágábbért adhassák neked a jegyet. Pont.
2009. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Na azért ez nem így működik, tudom, hiszen ezzel foglalkozom.

Sajnos az utasok többsége nem rendelkezik akkora kultúrával, hogy sikerüljön célba találni. Na mármost elég ha csak 2-3 ilyen utas van, milyen szag árad ki a wcből?

Persze jogos takarítsa ki vki. Nade ki? A sofőr. Szóval álljon félre és 20 percig álljon amíg takarít?


A tartály sajnos hamar megtelik, így ezért kérik,hogy csak végszükség esetén használják. Sajnos pont a közelmúltban volt egy utas, aki a nyitott wc ellenére sem volt hajlandó elmászni odáig és az ülésre...öhömöhöm..

2009. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy írták, ha minden utas használná, már kb egy óra után büz áradna ki.

De miért kell? Mert rengeteg dugo tud akár autópályán a nagy mezö közepén kialakulni, ahol közel távol egy fa vagy bokorsincs, vagy olyan helye ahol araszol a sor, a busznak nincs lehetösége félre állni, akkor mit csinálsz?

A barátnömmel tavaly egy ilyen araszolós közel távol egy fa sincs helyen mentünk, félre állni nem lehetett, és a csaj vezetett. Egy órát tartogatta a pisit, miután már annyira kellett neki, hogy már fájt és sírt. Mire mondtam neki, hogy álljon meg és rakja ki a vész villogót és nincs más a kocsiajtaját kinyitjuk és úgy pisilhet. hát nem volt neki nagy élmény.

2009. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Szia! Ezen már én is törtem a fejem. Mi is dettó nagykiránduláson voltunk iskolaszinten - mármint általában a sulinkból jöttek páran. És az a ciki, hogy nekem van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy ha megiszok - pl. 1 litert, akkor kb. 15-20 percen belül már slozira kell találnom - vagy kevésbé nyilvános fára... XD mert egyszerűen gyorsan átmegy. És a buszon mondta a sofőr, hogy tényleg végső esetben lehet csak használni. Ez szép és jó... ehhez is tartottam magam - nem nagyon ittam, ha buszoztunk - és mikor hazaértünk, meg akartam nézni, hogy milyen az a "díszes" klotyó. És zárva volt... azt hittem, be*zarok... szerintem, szemétség ez - már ilyen szinten. Hogy megpróbálod visszatartani 4-5 órán keresztül és ha mit ad Isten, tényleg brunyálnod - vagy éppen hasmenésed van... - kell, akkor odasietsz a klotyóhoz - kb. 40 ember "kíséretében" - majd miután zavarodba leesik, hogy zárt, menj a sofőrhöz, aki legalább háromszor megkérdezi a hülyeségeit - hogy biztos nem bírod-e ki, meg ilyenek... és a vége az, hogy kb. "5-6 perccel" később érsz oda.
2009. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!