Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Balatonon északi vagy déli...

Balatonon északi vagy déli part? Fürdés szempontjából melyik jobb?

Figyelt kérdés

Kinek melyik tetszik jobban?Hol tisztább a víz?

A déli parton eddig csak Bogláron voltunk,de ott nagyon sokszor.

Az északi parton a Diási strandon voltunk már többször.

Most újítanánk,de nem tudunk dönteni.

Kirándulni az északi parton szoktunk,a szigligeti vár nagy kedvenc.Viszont most olyan helyet keresnénk,ahol csak csobbanás lenne pár napig.



2012. jún. 25. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerekkel vagytok, vagy "pancsolni" akartok, akkor déli part.

Ha felnőttek mennek, és úszni akartok inkább, akkor északi.

2012. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az Északi parton Balatonudvarit javaslom. Elég szép a partja viszonylag tiszta a víz és nyugodt környéken van. Mi haverokkal odaszoktunk járni már évek óta.
2012. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csobbani inkább déli partra menjetek, északi parton elég mély :) szántódon nagyon jó
2012. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dev dam ***** válasza:
46%
SIÓFOK
2012. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Valószínűleg déli part lesz,csak még nem tudjuk hol.:) Többet megnézek a neten,és a szállások árait is.

2012. jún. 25. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Siófokot és Balatonfüredet szeretem. Siófokon viszont zavar, hogy ha a Coke-on bemegyünk a vízbe (mostmár Beach Club), akkor olyan érzésem van, hogy a tó közepéig kell sétálnom, mire nyakig ér a víz és lehet rendesen lubickolni. Füreden már ahogy bemegyek szinte derékig ér, és gyorsabban is mélyül. Mindkettőnek megvan a maga szépsége igazából, a déli partot azért szeretem, mert lehet közben gyönyörködni az északi partban, az északit pedig azért, mert onnan több programot tudok szervezni, ha kicsit aktívabb kikapcsolódásra vágyunk.
2012. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fürdés szempontjábol a déli part és persze Siofok
2012. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vargaB válasza:
100%
gyerek vissza Diásra. Ennél úgysem találtok jobb strandot és az emberek is nagyon kedvesek. :) Egy gyenesdiási lakos :D
2012. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Siófok, Zamárdi vagy Szántód. Ezek nagyon jók!!
2020. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
SIÓFOK
2021. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!