Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Balatonfüreden egy éjszakára...

Balatonfüreden egy éjszakára keresek olcsóbb apartmant, viszont szinte mindegyik olyan, hogy min.3 éjszakára adnak ki szobát. Ötletek, melyik nem ilyen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 22:02
 1/2 anonim válasza:

Esetleg keresd fel a munkás szállókat, bár gőzőm sincs van e lehetőség 1 éjszakára kivenni szobát. Ilyen helyen ne számits nagy luxusra ágy asztal szék max egy TV 1 szoba attól függ hányan mentek.

javaslom a Sing Sing nevű amolyan munkás és utazó szállást.

Ezen a helyen tény hogy sok kétes alak tartózkodik, alesz munkásemberekről beszélek, akik meg hát értelemszerű IQ hányadossal rendelkeznek. A hely az Aqua park nevű élmény fürdővel szembeni részen van.

Lényeges hányan mentek kivel mész és milyen céllal,

Bérgyilkos egyedül ezen a helyen mosolyogva alszik.

Egy család már neccesebb senki ne járjon egyedül az épületben közületek mert lehuzzák cigivel és lovéval.

Nincsenek agressziv emberek, és nem kell tartani senkitől csak nagyszáju piti alkeszek akinek egyetlen szórakozásuk a társalgóban levő TV és a pia együttes topmulása

2012. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod,de már találtam egy hotelt csopakon.

jó is,hogy leírtad,mire számíthatok,mert tegnap már annyira nem találtam semmit,hogy majdnem kivettem egy szobát.:)

2012. jún. 30. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!