Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc országod?...

Melyik a kedvenc országod? Hova utaznál? és miért?

Figyelt kérdés
én teneriffre utaznék (spanyolország egyik szigete) mert az csodás hely és ott van a Loro parque (loro park) ahol papagájok vannak mert imádom a papagájokat. és ti?

2012. júl. 7. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Horvátország.

Nagyon szeretem, már 4 éve oda járok nyaralni, méghozzá Splitbe!

2012. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy álmom Mongólia, India, vagy esetleg Bhután, leginkább a kultúrájuk miatt. De ezek egyike sem reális cél a közeljövőben. Mondjuk ha olyat kell mondani, ami azért reálisan pár éven belül megvalósul, akkor Oroszország, azon belül elsősorban a nyugati része (nem mintha a keleti részével bajom lenne, csak az megint az irreális kategóriába esik). A kedvenc országom eddig Grúzia és Moldova, de ezekben már jártam.
2012. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
horvátorszàgba én eddig csak 2-szer jártam zadar és környékén.
2012. júl. 7. 22:09
 5/12 anonim válasza:
40%
Én Londonba! Természetesen azért, mert ott lakik Harry Styles!:) *-*
2012. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Na meg persze Afrikába! Gyönyörű hely.. Voltam már ott.:))
2012. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Brazília (példaképem szülőhazája), Spanyolország (gyerekkorom óta rajongok érte, de nem tudom miért), Horvátország (már 5ször nyaraltunk az egyik kis szigeten, imádom).. De egyébként a világ minden tájára elmennék, mert szeretek utazni, megismerni más népek kultúráját, látni a csodás helyeket..stb.
2012. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen,nezd meg Tenerifet..mi telen jarunk,ott jo ido van..Loro park is csodas..nemcsak a papagajok..a foka scho..gyilkosbalna stb.

Ugy voltunk,h.egy pesti,aki kint el,az szerzett nekunk szallst es repjegyet.3csillagos hotel volt,es olcsobb volt,mint az utazasi irodaval-

2012. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden ország (legalábbis ahol tenger vagy óceán van) gyönyörű szerintem, legalábbis vannak szép részei, mindenhová szívesen mennék. Inkább olyan helyre, ahol még nem voltam, pl. Európán kívül. USA-ba szívesen elmennék, vagy a Maldív-szigetekre.
2012. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

USA --> mert minden onnan ered, és nagyon kíváncsi vagyok rá :)

Olaszország --> mert imádom a temperamentumukat, a tengerpartjukat, az éghajlatot, és nem utolsósorban az ételeiket :) meg úgy mindent :D

2012. júl. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!