Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szöktetek már el otthonról?

Szöktetek már el otthonról?

Figyelt kérdés

Szeretnék tapasztalatokat...El szeretnék menni az egyik barátomhoz külföldre meglátogatni,de a szüleim nem engednek - -"

Arra készülök,hogy megszökök csak 2,5 hétről lenne szó...és felhívnám őket mikor odaértem...

Voltatok már ilyen helyzetben ?


19/L


2012. júl. 13. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

19 évesen már nem szöktem el,hanem fogtam magam és elmentem. A szüleim sokat nem tudtak mit csinálni,hiába elleneztek bármit is.

Eléjük álltam ,és megmondtam,hogy 2 hétre ide megyek nyaralni. Ha tetszett ha nem,és másnap mentem. Rendőrséget felesleges lett volna hívni,mert pontosan tudták hol vagyok,és 19 évesen felnőtt nőként már nem is vihettek volna vissza.

2012. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megbízható az a barátod és tud fogadni, elszállásolni, etetni ebben a 2.5 hétben, akkor természetesen menj. Felnőtt vagy, nem pedig kislány, ezt előbb-utóbb a szüleidnek is el kell fogadnia és mondhatom: jobb előbb.
2012. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

szia. hová mennél? lehet elkísérnélek


24/F

2012. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!