Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha olyan emberrel utaznátok...

Ha olyan emberrel utaznátok nyaralni, akinek céges autója van, ezért semmibe sem kerül neki az üzemanyag, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Aki nem családtag, nem is közeli barát, csak azzal a társasággal megy, amivel ti is.
2012. júl. 20. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy fizetnék-e az ingyen benzinbe? Mégis minek? Kérni sem fogja.
2012. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D eszem ágában sincs :D levegőért nem akarsz fizetni? :D
2012. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Illedelmesen megkérdezném, hogy mennyivel tartozom az üzemanyag költségből?

Aztán ha olyan, akkor "felháborodva" közli, hogy ugyanmár semmivel. De legalább te a gesztust megtetted, és nem lesz szálka a szemében, ha mégis elvárt volna valami kis juttatást, vagy legalább rákérdezést. (Attól, hogy céges autó a benzint még lehet ki kell fizetnie. A lergtöbb helyen így van, hogy nem érdekli a céget, ha ilyen magáncélra használod, de üzemanyagot neked kell tankolni bele akkor. )

2012. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, ahol a fizetésből vonják le a benzinpénzt, szóval azért illik megkérdezned legalább.
2012. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az én autómról van szó amúgy. Mennénk nyaralni egy kisebb társasággal, akik közül csak 2 ember áll közel hozzánk és ők már kitalálták, hogy akkor mi elviszünk 2 embert ès ők akkor 6 felé osztják az utiköltseget.

Azért fáj ez, mert csak tájékoztatva lettem róla, megkérdezve nem. Ja és olyan emberekről van szó, akik kb. a dupláját keresik az én fizumnak...

Remélem érthetően írtam mindent

2012. júl. 20. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, akkor tehát, alapból a 2 baráttól nem kértél volna pénzt?

Szerintem nyugodtan mondd meg, hogy srácok akkor szeretném, ha mindenki beleszállna az útiköltségbe!!

Csinálj 1 kalkulációt, és oszd el 6 felé!

Ha megsértődnek, menjenek busszal, vagy vonattal, vagy repülővel....!Tuti úgy rosszabbul járnak!!

Nekem személy szerint nem lenne képem csak úgy befurakodni és meg sem kérdezni, hogy mennyivel tartozom a fuvarért!!!!

Szóval ne hagyd magad!!!!!

2012. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meghívnám egy ebédre.
2013. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!