Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 18órás busz út Görögbe. Hogy...

18órás busz út Görögbe. Hogy fogom birni? Mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés

Elég sűrűn kb 3 óránként nekem pisilnem kell..mekkorák kb ezek buszok? van rajta wc?Klima?mekkora a hely?

Valahol aztirta valaki h estére szabadidő napközbére sort póló stb..tényleg van akkora hely h átöltözzünk??Én ezt nem hiszem.


2009. júl. 19. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

WC van mindegyiken, csak nem lehet használni őket, meg kell várni, amíg megáll a busz.

Amikor meg megáll, akkor nagyon sietni kell, mert óriási sorok állnak a wc-k előtt, az idő meg kevés... :S

Szerintem menj rövidnadrág-pólóban, meg vigyél valami melegebb felsőt éjszakára.

Egyébként teljesen kibírható az út, én tavaly pl. két kicsi gyerekkel mentem.

2009. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen, ezeken a buszokon mind van WC, de előfordul hogy nem nyitják ki mert derogál takarítani/cserélni a vegyszert stb. 4-óránként meg szokás állni mindenféle benzinkutaknál/pihenőhelyeknél ahol van wc (Persze attólmég hogy én nem láttam, előfordulhat olyan busz ahol engedik is, hogy használd).

Éjszaka tud hideg lenni a buszokon, mert nincsenek olyan jól szigetelve mint a házak/lakások. Igaz, hogy én Erdélybe hegyek között megyek, de hajnalban ott augusztusban is csak 8-10 fok van és kell a meleg ruha. El tudom képzelni, hogy Görögország felé is a hideg éjszakákon át vezet az út.

Szerintem nappalra öltözz kánikulához, éjjelre meg valami pulcsit/hosszúnadrágot érdemes Magaddal vinni.

2009. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezket a buszokat ugy kell elképzelni mint egy távolsági Volánt pl?
2009. júl. 19. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Azoknál azért nagyobb meg jobban felszerelt. Klima tv video wc szinte mind1iken van
2009. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!